ПРОБНЕ ЗНО-2020 – НЕОБХІДНО СПРОБУВАТИ

Особливості Пробне ЗНО проводиться з метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення ЗНО.

Переваги пробного ЗНО, яке організовує Харківський РЦОЯО:

–        процедура пробного ЗНО максимально відповідає процедурі основного ЗНО

–        завдання пробного ЗНО відповідають програмам, характеристикам та структурі  сертифікаційних робіт основного ЗНО

–        участь у пробному ЗНО надає можливість попрацювати з зошитом та бланками відповідей, отримати результат

–        у пробному тесті з іноземних мов присутня частина тесту – «Аудіювання».

Пробне ЗНО з української мови і літератури – 21 березня. З математики, історії України, біології, географії, фізики, хімії, іноземних мов – 28 березня 2020 року (тестування з усіх предметів починається одночасно).

Вартість

Вартість пробного ЗНО за одне тестування в 2020 році складає 141 гривня (у Полтавській, Сумській та Харківській області). Участь у пробному ЗНО є добровільною.

Реєстрація

На сайті Харківського РЦОЯО (http://zno-kharkiv.org.ua) у розділі «Пробне ЗНО» з 03 до 24 січня 2020 року відбудеться реєстрація на пробне ЗНО.

Під час реєстрації на пробне ЗНО учасник самостійно обрає округ проходження пробного ЗНО із запропонованого переліку.

Особливістю реєстрації на пробне ЗНО у 2020 році є обов’язкове завантаження оформленої реєстраційної Заяви до «Особистого кабінету учасника пробного ЗНО» (надсилати таку заяву поштою НЕ ПОТРІБНО).

Реєстрація на участь у пробному ЗНО вважається завершеною після надходження коштів для оплати послуг на рахунок Харківського РЦОЯО. Оплатити послугу можна в будь-якій фінансовій установі або через послугу електронного платежу протягом трьох робочих днів із дня створення реєстраційної заяви.

Всі особливості реєстрації будуть описані в інструкції до реєстраційної програми.

Особливі освітні потреби

Особи з особливими освітніми потребами, які потребують створення особливих (спеціальних) умов в пунктах пробного ЗНО, повинні повідомити про це ХРЦОЯО під час реєстрації :

– присутність перекладача жестової мови (перекладача-дактилолога) в аудиторії, де відбувається пробне ЗНО (дактилолог);

– надання перед початком проведення пробного ЗНО в аудиторії тексту промови інструктора (текст промови інструктора);

– надання можливості використання слухового апарата, імпланта (апарат/імплант);

– надання в письмовій (друкованій) формі озвучених текстів до завдань, що спрямовані на перевірку сформованості вмінь і навичок, необхідних для розуміння мови на слух (аудіювання) (текст до аудіювання);

– надання можливості використання оптичного збільшувача (лупи) або електронного збільшувача (збільшувач);

– надання зошитів із завданнями та бланків відповідей, надрукованих шрифтом кеглем 16 (шрифт кеглем 16);

– надання можливості виконання роботи в аудиторії, що розташована на першому поверсі (перший поверх).

Директор: Сидоренко Олександр Леонідович, доктор соціологічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України, 057 705 15 64.

Контактна особа: Шматько Олена Євгеніївна, начальник організаційно-методичного відділу ХРЦОЯО, 057 705 07 37, 097 83 23 496.

Більше інформації про ЗНО, пробне ЗНО можна знайти на наших сторінках ФейсбукТелеграмІнстаграм

Дата публікації: 09:15 12.12.2019
Проєкти рішень від 18 квітня 2024 року   18.04.2024
Розпорядження № 65 " Про скликання LV сесії Люботинської міської ради VIII скликання" від 17.04.2024   17.04.2024