Гра "Маршрут безпеки" з учнями 9-х класів Люботинської ЗОШ № 4.
Гра \"Маршрут безпеки\" з учнями 9-х класів Люботинської ЗОШ № 4.

Гра "Маршрут безпеки" з учнями 9-х класів Люботинської ЗОШ № 4.

Люботинським міським центром соціальних служб для сім ї, дітей та молоді разом з спеціалістами Люботинської ЦМБ до "Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом" проведено інтерактивну гру "Маршрут безпеки" з учнями 9-х класів Люботинської ЗОШ № 4.

«Маршрут безпеки» – це захід, в основі якого лежить інтерактивний профілактичний освітній інструмент з питань репродуктивного здоров’я. Метою заходу є мінімізація ризиків інфікування ВІЛ та ІПСШ серед молоді та їх мотивація до здорового способу життя шляхом формування в учасників свідомого та відповідального ставлення до свого життя і здоров’я, а також формування навичок безпечної поведінки.

Учні старших класів були поділені на 5 команд, які пересувались станціями маршруту за визначеним планом, вирішували завдання та відповідали на питання.

На цьому міні-змаганні не було переможців або переможених. Всі учасники отримали нову інформацію з питань репродуктивного здоров'я, покращили знання з небезпеки інфікування ВІЛ в буденних життєвих ситуаціях та отримали гарний настрій.

Дякуємо учнівській молоді, за активну участь у інтерактивній грі, а адміністрації навчального закладу за сприяння превентивному вихованню підлітків.

Психолог Люботинського МЦСССДМ

Халецька В.М.

Альбом: Гра "Маршрут безпеки" з учнями 9-х класів Люботинської ЗОШ № 4.
Дата публікації: 09:54 03.12.2019