Свято книги з дитячою письменницею Юлітою Ран
 Свято книги з дитячою письменницею  Юлітою Ран

Свято книги з дитячою письменницею Юлітою Ран

У центральній дитячій бібліотеці відбулася зустріч з дитячою письменницею Юлітою Ран

Вчора у центральній дитячій  бібліотеці відбулось справжнє свято книги, адже ми запросили неймовірну дитячу письменницю, драматурга і сценариста – Юліту Ран.   П’єси та інсценівки якої грають на різних сценах в Україні та за кордоном, є автором дитячих книжок «Історії про фей», «Історії про принцес», «Мандрівні казки», «Не бійся боятися», «Книга – антистрах» та  інші. За фахом  Юліта - театральний режисер, має досвід роботи в театрі та викладання у Харківському Національному університеті мистецтв ім. Івана Котляревського.  На зустріч  ми запросили діток третього класу НВК №2, які з величезним задоволенням і відкритими ротами слухали кожне слово письменниці. Писати книги - це велика праця, але одним з важливих завдань автора є зв'язок  який він має створити між собою і читачами. Подивитись на це свято книги, інакше описати це дійство не виходить, прийшли зацікавлені мешканці нашого міста. Сподіваємось, що зустріч з Юлітою Ран  залишить в дитячих серцях тепло і радість від спілкування, бажання прочитати ще більше творів сучасної української літератури для дітей.
  Працівники бібліотеки надзвичайно вдячні  Юліті за презентацію своїх книг та подаровані книжки із власної бібліотеки, адже нова книга – це завжди свято для бібліотеки та її користувачів.

Директор ЦБС     Алісова О.В.
Альбом:  Дитяча письменнийя Юліта Ран
Дата публікації: 09:09 29.11.2019