Офіційний сайт Люботинської
міської ради, виконавчого комітету
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Субсидії для населення
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Анонс подій
22.01.2020
23.01.2020
27.01.2020
Докладніше
Посилання
  
Пошук
Шановні люботинці
Шановні люботинці

Поділитися новиною:

Шановні люботинці

Зовсім нещодавно, у березні цього року, після 20-річної перерви міський Будинок культури гостинно прийняв своїх перших відвідувачів. За цей період у його затишних, сучасних приміщеннях пройшла велика кількість загальноміських заходів. До цього часу тривають роботи із його впорядкування, які виконуються із великою старанністю.

Та знаходяться люди, які вважають руйнацію приємною розвагою. Так на цих вихідних вже вдруге зловмисники відірвали дві водостічні труби, чим пошкодили саму конструкцію та фасад будівлі.

Як відомо, будівля Будинку культури розташована у центрі міста – міському парку. І цілком очевидно, що такі ганебні дії не могли бути непоміченими громадянами. Дуже вас просимо, не бути байдужими до подібних випадків пошкодження комунального майна, а повідомляти представникам правоохоронних органів. Бо все, що ремонтується, відновлюється у нашому місті, робиться із любов’ю та турботою до його мешканців.

Давайте будемо соціально відповідальними й поважати себе, та робити все для того, щоб гідно жити у затишному, красивому місті й пишатися ним.

 

Радник міського голови

Л.Куденко

Альбом: Шановні люботинці
Альбом: Шановні люботинці
Альбом: Шановні люботинці
Web-адреса: lubotin-rada.gov.ua/news/id/3733 | Переглядів: 79Дата публікації: 14:44 18.11.2019
Версія для слабо- зорих