17 листопада – Міжнародний день студента

Міжнародний день студента відзначається щорічно 17 листопада та символічно об’єднує студентів всіх навчальних закладів та факультетів по всьому світу.

У Харківській області на початок 2018/19 навчального року діяли 64 заклади вищої освіти (далі – ЗВО): 30 коледжів, технікумів, училищ та 34 університети, академії, інститути. У коледжах, технікумах, училищах навчалося 16,3 тис. студентів, в університетах, академіях, інститутах – 154,8 тис. Жінки становили 48,3% загальної кількості студентів. За рахунок коштів державного або місцевого бюджетів навчалось 46,8% студентів. Стипендію отримували 23,2% студентів. Окрім того, у 2018 році у ЗВО області навчалося 14,4 тис. іноземних студентів із 110 країн світу.

У 2018 році прийнято на навчання 55,0 тис. осіб, випущено 45,2 тис. фахівців, з них 23,0 магістрів, 11,7 тис. бакалаврів, 6,0 тис. молодших спеціалістів та 4,5 тис. спеціалістів. Направлення на роботу отримали 6,2 тис. випускників, або 13,7% від загальної їх кількості.

Вітаємо усіх студентів зі святом! Бажаємо відмінних результатів навчання, досягнення поставлених цілей і завдань, реалізації набутих знань, вмінь та навичок, а також гарного проводження вільного від навчання часу!

Заступник начальника                                                               І. НАУМОВ

Дата публікації: 14:13 13.11.2019