Участь збірної міста Люботина у фінальних змаганнях за програмою обласної Спартакіади з важкої атлетики
Участь збірної міста Люботина у фінальних змаганнях за програмою  обласної Спартакіади з важкої атлетики

07 листопада 2019 року Комунальний заклад – міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Люботинської міської ради забезпечив виїзд та участь збірної міста Люботина у фінальних змаганнях за програмою обласної Спартакіади з важкої атлетики (чоловіки, юнаки, жінки) серед районів області, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад (м. Харків, спортивна зала НТУ «ХПІ»).

Змагання проходили серед чоловіків та юнаків у вагові категорії – 30, 34, 38, 41, 45, 49, 55, 61, 67, 73, 81, 89, 96, 109 та понад 109 кг. У жінок – 30, 34, 40, 49, 55, 59, 64, 71, 76, 87 та понад 87кг. Зранку і до пізнього вечора точилася напружена боротьба серед найсильніших спортсменів Харківщини. У цьому непростому виді спорту треба показувати над зусилля, щоб перемогти не тільки суперника, а й психологічно  подолати великі фізичні навантаження.

В індивідуальному заліку, у трьох категоріях, дуже потужно виступили наші штангісти вигравши золоті медалі. У категорії 73кг – Чудік Віталій (ЗОШ №4), категорія 109кг – Щур Іван, категорія понад 109кг – Пахомов Денис.  Тренери команди: Кибальник О.Г., Кибальник О.О. Дебютував у цих змаганнях наш юнак Бойко Олексій (НВК №2) взявши стартові підходи у ривку та поштовху, але у нього все попереду. У загальнокомандному заліку зайняли почесне 3 місце.

Дякуємо нашим богатирям за вдалий виступ в обласній Спартакіаді та чекаємо нових перемог!