Цінуй свої права – працюй легально!

Головним спеціалістом відділу місцевого економічного розвитку виконавчого комітету Люботинської міської ради Харківської області проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота по м. Люботин щодо недопущення використання неофіційної праці

з роботодавцями та найманими працівниками, а також роздаються інформаційні буклети, в яких йдеться мова про переваги легального працевлаштування, отримання найманими працівниками легальної заробітної плати, страхування на випадок тимчасової втрати працездатності, безробіття та нещасного випадку на виробництві.

Роботодавці та працівники, що працюють у сфері торгівлі, на території яких були проведені флешмоби, мали можливість поспілкуватися с фахівцем міськвиконкому та отримати відповіді на проблемні питання.

Відділ місцевого економічного розвитку

виконавчого комітету

Люботинської міської ради                                                  Н. САМОЙЛОВА

Альбом: Цінуй свої права – працюй легально!
Дата публікації: 08:14 01.11.2019
31.03.2024