Всі проекти реалізовані завдяки співфінансуванню з обласного бюджету – 50% від загальної суми.

28 жовтня відбулося урочисте відкриття двох мініпроєктів, які цього року стали переможцями обласного конкурсу.

Перший проєкт – «В нову українську школу – з ігровою кімнатою» (ремонт ігрової кімнати у Люботинській ЗОШ № 4) ініціювала громадська організація «Об’єднання батьків учнів ЗОШ № 4», бо відповідно до вимог Нової української школи, початкова школа неможлива без відпочинку, ігор та розваг, так як діти такого віку ще зберігають потребу в грі. Відтепер у новому ігровому просторі із учнями початкової школи можна проводити сюжетно-рольові, рухливі та дидактичні ігри. Діти зможуть малювати, конструювати та грати в настільні ігри. Ігрова та творча діяльність дасть можливість дитині зняти напруженість і попередить виникнення втоми.

Для урочистого відкриття проєкту завітали депутат Харківської обласної ради Микола Уманець, заступник міського голови, координатор проєктів Вячеслав Рубан, депутат міської ради і директор ЗОШ № 4 Володимир Малік та депутат міської ради Лідія Куденко.

Микола Уманець привітав представників конкурсантів із перемогою в конкурсі і вручив Сертифікат, який посвідчує успішну реалізацію даного проєкту. Він підкреслив, що успіх багато в чому залежить від ініціативи батьків і підтримки педагогів, від їх бажання змінювати шкільний простір для учнів на краще. Побажав учням успіхів у навчанні, а педагогічним працівникам ефективної роботи та професійних досягнень.

Представники ГО «Об’єднання батьків учнів ЗОШ № 4» щиро подякували конкурсному комітету за підтримку їх проєкту, a депутатам обласної і міської рад за виділення коштів для співфінансування.

Вартість мініпроєкту складає 292 000 грн.

Цього ж дня в рамках реалізації обласного конкурсу «Разом в майбутнє» відбулося урочисте відкриття і спортивного майданчика «Будянська Зірка», який розміщений по провулку Будянський, в’їзд Безлюдівський.

Представник обласного конкурсного комітету Микола Уманець привітав дітей, їх батьків та ініціаторів проєкту – орган самоорганізації населення № 4 – із появою сучасного спортивного майданчика та вручив Сетрифікат про реалізацію проєкту.

Представники громадськості зазначили, що встановлювали елементи майданчика дружно і злагоджено, і тепер у дітей з’явиться місце, де вони в будь-який час зможуть провести своє дозвілля на свіжому повітрі, що надасть їм можливість задовольнити потреби в руховій активності та зміцнювати свої сили.

Вартість міні-проєкту становить 156 888 грн.

Конкурсанти та Люботинська міська рада щиро вдячні голові Харківської обласної ради Сергію Чернову, депутатському корпусу обласної ради, конкурсному комітету за всебічну підтримку в реалізації міні-проєктів, які мають важливе значення для сталого розвитку громади міста.

Радник міського голови Л. Куденко

Альбом: У місті Люботині продовжується відкриття мініпроєктів обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».
Дата публікації: 16:46 28.10.2019
Проєкти рішень від 18 квітня 2024 року   18.04.2024
Розпорядження № 65 " Про скликання LV сесії Люботинської міської ради VIII скликання" від 17.04.2024   17.04.2024
Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення Люботинської міської ради Харківської області «Про встан   16.04.2024