Обласний фестиваль-конкурс акустичної музики дитячої та юнацької творчості \"Живий звук - 2019\"

Вітаємо переможців!

20 жовтня  на сцені Харківської обласної бібліотеки для юнацтва змагались учасники  Обласного фестивалю-конкурсу акустичної музики дитячої та юнацької творчості "Живий звук - 2019".  Вже не в перше радо зустрічає бібліотека в своїх стінах талановиту молодь міста Харкова та області, але на цей раз була рекордна кількість як учасників, так і тих, хто прийшов вболівати за конкурсантів та насолоджуватися піснями та живим звучанням народних інструментів.

Конкурсні виступи оцінювало авторитетне журі у складі: доцент ХНУМ ім. І.П.Котляревського Євген Воропаєв; лауреат міжнародних і всеукраїнських конкурсів-фестивалів музики, старший викладач кафедри українського народного співу ХДАК Галина Бреславець; викладач кафедри сольного співу та оперної підготовки ХНУМ ім.Котляревського, солістка Харківської обласної філармонії Олександра Кузьміна;   завідуюча предметно-циклової комісією «Оркестрові струнні інструменти» Харківського музичного училища ім. Б.М. Лятошинського О. Шевель.

Люботинську дитячу музичну школи представляли юні скрипалі та бандуристи. Тож, вітаємо:

Грабун Наталію – скрипка – лауреат ІІІ ступеню;

Зведений інструментальний ансамбль бандуристів та скрипалів  у складі: Еткало Аліна, Гахова Златослава, Піддубна Євгенія, Кульмінська Валерія, Слєпцова Олеся,   Бутенко Анна, Сабіна Анна, Козакова Аделіна, Замула Валерія, Андрющенко Віолетта, Коломієць Ліка,  Гекова Інна,  Іванова  Єва,  Грабун Наталія, Павленко Анастасія – лауреат І ступеню.

Велика подяка викладачкам школи Івахненко Вікторії Яківні та Бехбудовій Олені Дмитрівні, а також концертмейстерці Луцюк Ірині Володимирівні за  високий професіоналізм, адже за такий короткий час встигли створити та якісно підготувати новий творчий колектив. Щиро дякуємо шановним батькам, адже вони спонукають своїх дітей до занять музикою і підтримують їх у цьому.

Вітаємо всіх переможців, бажаємо й надалі чимало творчих злетів та здобутків! І нехай на нашому музичному небосхилі щодня спалахують нові зірки юних талантів!

Директор ДМШ

Ю.Еткало

Альбом: Обласний фестиваль-конкурс акустичної музики дитячої та юнацької творчості "Живий звук - 2019"
Дата публікації: 10:15 21.10.2019