ЛЮБОТИНСЬКІ ШКОЛЯРІ ПІЗНАВАЛИ СВІТ ПРОФЕСІЙ

10.10.2019 року з метою орієнтації молоді на актуальні на ринку праці професії фахівці Люботинської міської філії ХОЦЗ для учнів 8 класу Люботинської ЗОШ №4 організували професіографічну екскурсію до ТОВ «Люботинський хліб».

Під час екскурсії учні отримали загальні відомості про підприємство: діяльність, структуру, продукцію, умови та режим праці, перспективи розвитку, дізнались про актуальні вакансії на підприємстві. Школярі мали змогу побачити весь процес випікання хліба та хлібобулочних виробів – від замісу тіста до його випікання, нарізки, пакування. Учні ознайомились з професіями, які відповідають процесу виробництва хлібобулочних виробів, таких як: технолог, пекар, тістороб, формувальник тіста, укладальник-пакувальник хлібобулочних виробів, слюсар-ремонтник, водій автотранспортних засобів та ін. Діти з цікавістю крокували приміщеннями хлібозаводу, ознайомлювалися з умовами та обов’язками кожної професії. Наприкінці екскурсії працівники підприємства пригостили юних гостей запашним, свіжим, ще гарячим хлібом.

В заході взяли участь понад 20 учнів.

Професіографічна екскурсія для школярів – це важливий захід для розширення знань, уявлень про професії, підприємства, організації для більш усвідомленого підходу до вибору, орієнтації майбутньої професії, отримання високої кваліфікації.

Альбом: ЛЮБОТИНСЬКІ ШКОЛЯРІ ПІЗНАВАЛИ СВІТ ПРОФЕСІЙ
Дата публікації: 16:46 16.10.2019