До Дня захисника України

Привітання міського голови Л. Лазуренка

14 жовтня в Україні відзначають День захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва.

Це свято вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, свято сприяння зміцненню патріотичного духу в суспільстві, сили і міці Української держави.

Шановні люботинці!

Для нас це свято не тільки народне і релігійне, а й національне. Воно єднає країну, закликає усіх до згуртованості перед сучасними викликами та загрозами. Нині, коли на східних теренах України точиться боротьба за незалежність і суверенітет держави, тисячі патріотів виконують священну місію – боронять рідну  землю,  забезпечують мир і спокій наших громадян. Та безкінечна відвага й самопожертва, з якою наші захисники виконують  обов'язок перед Батьківщиною, є запорукою мирного життя усіх нас.

Тож бажаю  у цей святковий день  усім захисникам України натхнення і віри в силу власної держави, стійкості та витримки, надійного родинного тилу, здоров’я, звершення всіх мрій і сподівань.

Нехай прагнення відстоювати свою волю та незалежність і надалі буде неодмінною рисою українців.

З повагою

Міський голова                                                              Л.ЛАЗУРЕНКО

Дата публікації: 14:57 11.10.2019