14 жовтня - День захисника України

До Дня захисника України у місті вшанували пам'ять загиблого Героя Олександра Загудаєва

Сьогодні, напередодні свята Дня захисника України і Дня Українського козацтва,  представники міської ради, голова ГО «З нами Бог і Україна» Владислав Іонін,  учнівський і педагогічний колективи ЗОШ № 6 разом із донькою загиблого воїна АТО Валентиною  біля меморіальної дошки Олександру Загудаєву вшанували пам'ять Героя.

До присутніх звернувся побратим Героя, учасник бойових дій Владислав Іонін, який підкреслив, що найцінніше, що є в нашому житті – це мир і спокій. І тому завдяки самовідданості наших бійців, ми трудимося на своїй землі, бо зараз на Сході України мужні бійці тримають мирне небо над нашим рідним краєм, і спокій у наших домівках – у їх надійних і сильних руках. Він побажав дітям миру і бути гідними героїв, які і чужого не беруть, і свого не віддають.

Заступник міського голови Вячеслав Рубан висловив слова глибокої вдячності славним героям, які не тільки виборюють нашу свободу, але й докладають великі зусилля для патріотичного виховання підростаючого покоління. Побажав усім присутнім добра, щастя,  віри у непереможний дух нашого народу.

Олександр Загудаєв – справжній патріот, який завжди у найскладніші часи історії був на передніх рубежах. Він – ліквідатор наслідків аварії на ЧАЕС, у складі обмеженого контингенту радянських військ виконував інтернаціональний обов’язок  у республіці Афганістан.

Коли нависла загроза суверенітету України, у 2014 році добровольцем вирушив на Схід, де 12 листопада 2014 р., захищаючи своїх товаришів, героїчно загинув біля м. Щастя.  Нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Слава Героям України!

Альбом: 14 жовтня - День захисника України