Вчора у Харківському ОРВК здійснено першу відправку юнаків жителів Харківського району та м.Люботин на строкову військову службу до збірного пункту Харківського ОВК..

Військовий комісар Харківського об’єднаного районного військового комісаріату підполковник Валерій Змієнко, представник Харківської районної державної адміністрації, представник Духовенства району побажали хлопцям здоров’я, мужності, мудрості та опанувати військові спеціальності, з допомогою яких у майбутньому вони успішно долатимуть всі труднощі служби, життя, гідно виконають свій громадянський конституційний обов’язок.

Разом із майбутніми захисниками України приїхали їх батьки, родичі та друзі, які розуміють, що це перше найважче випробування в їхньому житті, випробування на зрілість, мужність, твердість характеру, а батьки, які вже служили, роз’яснювали своїм синам, що армія – це школа справжньої чоловічої дружби та взаємоповаги і побажали щоб час, проведений на службі, не пройшов марно, а збагатив кожного з них новими знаннями, військовою професією і обов’язково новими друзями.
Хлопці будуть проходити строкову військову службу у навчальних центрах Збройних Сил України, Національної Гвардії України, Державної прикордонної служи, Державної служби спеціального транспорту.
Бажаємо хлопцям успіхів, натхнення та всього найкращого!

Альбом:
Дата публікації: 13:49 08.10.2019