Відбулося обговорення низки питань, які найбільше хвилюють громаду

Упродовж другого місяця проходять зустрічі міського голови Леоніда Лазуренка із громадою міста.

Мета зустрічей – діалог із мешканцями, який дає можливість об’єктивно оцінювати стан справ із виконання запланованої роботи по вирішенню питань місцевого значення.

Чергова така зустріч пройшла вихідними днями на території загальноосвітньої школи № 3 із мешканцями мікрорайону Любівка, селища Коваленки та житлового масиву по вул. Локомотивна.

Леонід Лазуренко охарактеризував позитивні зміни, які відбуваються у місті у комунальній сфері, медичній та освітній галузі. Зокрема, він зазначив, що у місті інтенсивно відновлюються дороги, і вже другий рік триває будівництво тротуарних доріжок. Розпочалася реконструкція лікарні, де планується виконати обсяг робіт на суму більше 80 млн. грн., проходять ремонти у загальноосвітніх закладах, триває реконструкція дитячого садочку № 5 по вул. Джерелянській. Він запевнив, що і надалі пріоритетними завданнями для міської ради залишатиметься відновлення об’єктів міської інфраструктури та реалізація соціально значущих проектів, спрямованих на створення комфортних умов для громадян міста.

Відбулося обговорення низки питань, які найбільше хвилюють громаду: ремонт вуличних колодязів, встановлення додаткових ліхтарів, підсипка щебенем і грейдування провулків мікрорайону та вулиці Пугачова, облаштування штучної дорожньої нерівності – «лежачий поліцейський» біля офісної будівлі по вулиці Шевченка.

Мешканці висловили вдячність Леоніду Лазуренку та міській раді за системну роботу, спрямовану на поліпшення розвитку міста та його благоустрою.

За підсумками обговорення міський голова дав доручення керівникам відповідних структурних підрозділів і запевнив, що виконання цих доручень буде тримати на особистому контролі.

Альбом: Відбулося обговорення низки питань, які найбільше хвилюють громаду
Дата публікації: 14:21 23.09.2019