Привітання голови ХОДА з нагоди Дня Харківської області

Харківщина формує бренд нашої області, знаний в усьому світі.

Щиро вітаю всіх земляків із Днем Харківщини!

Це святковий день для всіх, хто любить рідний край, докладає зусиль та вкладає душу й серце у його розвиток. Ми з вами точно знаємо, який регіон України – найкращий.
На Харківщині живуть активні, працьовиті та небайдужі люди. І саме вони є найбільшим скарбом нашої землі. Мужність наших захисників, щирість та сміливість волонтерів, перемоги наших спортсменів, високі оцінки школярів та студентів, розробки науковців, креативні ідеї айтішників, виробничі ноу-хау промисловців, щоденна праця аграріїв – усе це складається в успіх Харківщини та формує бренд нашої області, знаний в усьому світі.
Кожного дня кожен з нас своєю працею та своїми здобутками робить внесок у розвиток Харківської області. Тому в цей святковий день бажаю успіху кожному, адже наш успіх – це успіх нашого регіону. Розвиваймо Харківщину разом!

Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична

Дата публікації: 11:15 19.09.2019