17 вересня відзначається День працівників цивільного захисту України (День рятівника).
17 вересня  відзначається День працівників  цивільного захисту України  (День рятівника).

Привітання міського голови

Шановні рятівники, працівники цивільного захисту!

Відзначення вашого професійного свята є державним визнанням неоціненного внеску людей, сильних духом, сміливістю, дисциплінованістю, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії. Ви цілодобово підтримуєте постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільш потребує невідкладної допомоги. Це ви, за першим сигналом, готові негайно вирушити в епіцентр будь-яких подій, безстрашно гасити пожежі, рятувати людей на воді, першими прибуваєте на ліквідацію завалів, руйнувань, зсувів та інших напастей і кожного разу, не шкодуючи  себе, рятуєте чужі життя, вражаючи нас мужністю та самовідданістю.

Бажаю вам всіляких гараздів та побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів.  Міцного вам здоров'я, добробуту у родинах, сил та енергії для подальших успіхів у вашій небезпечній та відповідальній праці.

З повагою,
Люботинський міський голова