Офіційний сайт Люботинської
міської ради, виконавчого комітету
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Субсидії для населення
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Анонс подій
22.01.2020
23.01.2020
27.01.2020
Докладніше
Посилання
  
Пошук
Розпочата реконструкція приміщень дошкільного навчального закладу (ясел-садку № 5)
Розпочата реконструкція приміщень дошкільного навчального закладу (ясел-садку № 5)

Поділитися новиною:

Розпочата реконструкція приміщень дошкільного навчального закладу (ясел-садку № 5)

За підтримки голови обласної державної адміністрації Юлії Світличної вже розпочалися підготовчі роботи із реконструкції двоповерхової будівлі дитячого садка та одноповерхової будівлі ясел

У Люботині міська влада розпочала реконструкцію приміщень дошкільного навчального закладу (ясел-садку № 5), який знаходиться на вулиці Джерелянській, 19.
Більше 20 років садочок не використовувався за призначенням, і тут розміщувалася поліклініка центральної міської лікарні. Після реорганізації двох лікувальних закладів – КЗ «Люботинська міська лікарня» та КП «Люботинська міська центральна лікарня» – вивільнилися площі, які тепер можна знову використати під дитячий заклад.
За підтримки голови обласної державної адміністрації Юлії Світличної вже розпочалися підготовчі роботи із реконструкції двоповерхової будівлі дитячого садка та одноповерхової будівлі ясел: виготовлена проектно-кошторисна документація, пройдені тендерні процедури та тривають роботи із демонтажу.
Проектним завданням передбачено утеплення стін, підлоги та влаштування утеплення перекриття, заміна всіх віконних блоків і дверей на нові, улаштування підлоги, оздоблювальні роботи, заміна мереж водопостачання і каналізації, заміна мереж опалення та вентиляції, заміна електропроводки силових мереж і електроосвітлення. Також передбачено благоустрій території, встановлення ігрових майданчиків. У рамках кошторисної вартості дитячий садок буде забезпечений повним комплектом необхідних меблів для груп, обладнанням для харчоблоку та пральні та закуплено м’який інвентар.
Міський голова Леонід Лазуренко тримає на особистому контролі хід проведення ремонтних робіт, бо вирішення проблеми нестачі місць для малюків у садочках та зменшення черговості – це одне із найважливіших завдань для влади.
Ясла-садок зможе відвідувати 110 малят.
Кошторисна вартість робіт і обладнання складає 22 123 418 грн.
Web-адреса: lubotin-rada.gov.ua/news/id/3360 | Переглядів: 89Дата публікації: 13:25 13.09.2019
Версія для слабо- зорих