Таланти нашого міста: Ларисі Глущенко присвоєно почесне звання Заслужений діяч естрадного мистецтва України.
Таланти нашого міста: Ларисі Глущенко присвоєно почесне звання Заслужений діяч естрадного мистецтва України.

Таланти нашого міста: Ларисі Глущенко присвоєно почесне звання Заслужений діяч естрадного мистецтва України.

Творчий вечір Заслуженої артистки естрадного мистецтва України Лариси Євгеніївни Глущенко

24 серпня на День Незалежності України в Центральному парку культури і відпочинку ім. М. Горького на ретро сцені відбувся творчий вечір Заслуженої артистки естрадного мистецтва України Лариси Євгеніївни Глущенко.

Цьогорічний місяць квітень подарував вдячним слухачам вагоме досягнення у сфері культури: рішенням Секретаріату творчої спілки Асоціації діячів естрадного мистецтва України за значний особистий творчий внесок у розвиток українського народного мистецтва та вагомі творчі здобутки Ларисі Глущенко присвоєно почесне звання Заслужений діяч естрадного мистецтва України. Особливе хвилювання відчула співачка, коли Президент творчої спілки, Заслужений діяч мистецтв України Віктор Герасимов вручав їй посвідчення і нагрудний знак.

А на творчому вечорі на сцену запрошено почесних гостей співачки: Заслужені артисти естрадного мистецтва України Галину Міколяш зі Львова, Олега Стадніка й Сергія Білецького із Хмельниччини.

Ведучим творчого вечора був Олег Стаднік. Він привітав присутніх зі святом, побажав усім щастя і здоров’я, а Ларисі Глущенко – творчих успіхів.

Розпочався творчий вечір ліричною пісню «Ніби вчора», яку співачка присвятила своїм батькам – Варварі Іванівні та Євгенію Івановичу, присутнім на вечорі.

Вітали свою землячку і творчі колективи із міста Люботина: зразковий художній колектив сучасного танцю «I believe», вокальний ансамбль «Райдуга» з групою «Вокаліз-кураж», вокальний ансамбль народного співу «Берегині» – художній керівник якого Тетяна Зюбан та музичний керівник Тетяна Сухіна.

У двогодинному звітному концерті взяли участь солісти з м. Люботина – Любов Сердюк, Вікторія Тімченко, Ірина Матівєнко, Любов Сухіна та Заслужені артисти естрадного мистецтва України Лариса Глущенко, Галина Міколяш, Олег Стаднік і Сергій Білецький.

Тетяна Зюбан, художній керівник вокального ансамблю «Берегиня» , розповіла про те, що їх солістка Лариса Глущенко впродовж 10 років, із дня заснування колективу була і є зірочкою, вогником цього колективу, йде своїм творчим шляхом із піснею в душі. Обдарована чарівними вокальними даними стає лауреатом, переможцем багатьох Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів. Маючи музичну освіту та вмінням грати на декількох музичних інструментах, - все це надає професійність її музичному світогляду.

Своїм співом Лариса зачаровує слухачів на фестивалях, конкурсах, шоу талантів у різних містах: Києві, Харкові, Боромлі, Сумах та інших. Із задоволенням вона бере участь у роботі журі конкурсів «Барви таланту» - 2014-2016 роках, «Люботинські джерела» 2012-2019, допомагаючи юним талантам розкрити свої найкращі здібності.

Радить у питаннях естрадного мистецтва, підтримує, дає надію, тому що головує в журі вокальних конкурсів для дітей із обмеженими можливостями

Колектив завжди радиться, як краще зробити той чи інший проєкт. Скоро планується поїздка до м. Львові на форум і фестиваль, ї це її також велика заслуга. Тетяна Зюбан від імені всіх учасників вокального колективу привітала солістку із високою оцінкою її творчості і побажала успіхів, натхнення, сімейного добробуту і творчих злетів.

Великою насолодою для глядачів є можливість послухати вокальне виконання мами і доньки. Лариса разом із донькою Софією подарували глядачам пісню «Колискова».

Лариса із автором пісні Олегом Стадніком виконали пісню «Донечка», а з групою «Вокаліз-кураж» та колективом «Берегині» виконали пісні «Ой любов моя», «Україна благословенна», «Пшеничне перевесло». Олег розповів учасникам вечора, як багато разів разом із Ларисою їм доводилося виступати з благодійною концертною програмою перед захисниками України на Сході країни. Неодноразово їх нагороджували дипломами, подяками, почесними грамотами. Олег Стадніков подарував співачці музичний диск із записами його пісень та Заслуженого діяча мистецтв Миколи Флінта.

На завершення творчого вечора усі артисти колективи виконали пісню «Будьте щасливі, будьте здорові». А ведучий вечора подякував  усім присутнім за можливість привітати та вшанувати чудову жінку, талановиту співачку, головного спеціаліста у справах дітей виконавчого комітету Люботинської міської ради, Заслужену артистку естрадного мистецтва Ларису Глущенко.

Лариса Глущенко висловлює слова щирої вдячності Олександру Нечипоренку, Володимиру Бабенку, Сергію Фесенку та Сергію Кислому за надання можливості здійснити поїздку до м. Харкова та виступити із творчим звітом.

Микола Пархоменко – член Національної спілки журналістів України

 

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 364
Дата публікації: 11:43 03.09.2019
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Субсидії для населення
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Проєкт рішення "Про передачу з балансу виконавчого комітету Люботинської міської ради на баланс ВУКГ   07.08.2020
Звіт про проведену роботу Люботинським КЖРЕП ЛМРХО з 03.08.2020 року по 07.08.2020 року з обслуговув   07.08.2020
У зв’язку з проведенням ремонтних робіт по вул. Громова 06.08.2020 року з 09.00 до 15.00 (орієнтовно   06.08.2020
Соціально-економічне становище Харківської області за січень–червень 2020 року   05.08.2020
Соціально-економічне становище м. Люботина за січень–червень 2020 року   05.08.2020
У зв’язку з проведенням ремонтних робіт по вул. Громова 05.08.2020 року з 11-30 до 14-30 (орієнтовно   05.08.2020
У зв’язку з проведенням аварійних робіт по вул. Громова 05.08.2020 року протягом дня в проміжку часу   04.08.2020
Центру надання адміністративних послуг Люботинської міської ради виповнилося 7 років!   04.08.2020
Адміністративні послуги, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Люботинської місь   04.08.2020
Рішення виконкому № 107 від 14 липня 2020 року "Про затвердження переліку адміністративних послуг, щ   03.08.2020
Посилання
  
Пошук
Люботинська міська рада Харківської області >>>