ТОВ "ХАРКІВГАЗ ЗБУТ" відкриває своїм клієнтам доступ до резервів Нафтогазу
ТОВ \"ХАРКІВГАЗ ЗБУТ\" відкриває своїм клієнтам доступ до резервів Нафтогазу

ТОВ "ХАРКІВГАЗ ЗБУТ" відкриває своїм клієнтам доступ до резервів Нафтогазу

Споживачі газу зможуть запастися газом на всю зиму по літній ціні.

Вперше у споживачів газу з'явилася можливість закупити свій персональний резерв газу на зиму. Ціна газу для такого запасу зафіксована на літньому рівні. Акція «Твоя енергонезалежність» стартує напередодні Дня Незалежності – 23 серпня і триватиме всього місяць. Максимальний обсяг закупівлі газу, при цьому, обмежено: 25 тис. куб.м на одне домоволодіння. Гарантом збереження запасів газу і стабільної ціни на нього є НАК «Нафтогаз України». Оформити купівлю можливо за допомогою Особистого кабінету на сайті 104.ua або в будь-якому Центрі обслуговування клієнтів ТОВ "ХАРКІВГАЗ ЗБУТ".

В НАК «Нафтогаз України» зазначають, що акція «Твоя енергонезалежність» дозволяє споживачам до 25% скоротити витрати на газ в опалювальний період.

Зараз ціни на газ для населення знаходяться на мінімальному рівні з початку року. Таке сезонне коливання цін є звичайним для ринку газу, коли влітку вони знижуються, а взимку зростають після збільшення попиту на паливо.

Прийняти участь в акції може кожен споживач газу, у якого відсутні борги за цей енергоносій. Оформити та оплатити покупку можливо онлайн - в Особистому кабінеті на сайті 104.ua або в ЦОК: достатньо мати при собі паспорт, актуальні показання лічильника газу, і внести 100% оплату за придбаний запас газу. Для того, щоб легше визначитись з необхідним резервом газу на зиму, спеціалісти ЦОК нададуть своїм клієнтам інформацію про їх обсяги споживання газу в минулому опалювальному періоді або клієнти зможуть самостійно розрахувати необхідні обсяги на опалювальний період онлайн в Особистому кабінеті за допомогою спеціально створеного калькулятору. Вартість газу для створення зимового запасу споживачем складає 5995,53 грн. за тис. м куб. Ця вартість не враховує тарифи на розподіл та транспортування газу. Вартість транспортних послуг з доставки газу споживачу, щомісяця буде оплачуватись ним по окремому рахунку.

Використати газ, придбаний в рамках акції «Твоя енергонезалежність», можна з 1 жовтня 2019 року по 31 березня 2020 року. З цієї дати НАК «Нафтогаз України» постачає учасникам акції газ із резервних обсягів по акційній ціні. Розмір економії при цьому буде залежати від поточних цін, і продавець не зможе вплинути на її розмір.

Якщо придбаний резерв газу буде використано до 1 квітня 2020 року, споживач зможе отримати газ на загальних умовах - по ціні ПСО, яка буде діяти на той час. Споживачі, які до 1 квітня 2020 роки не використовують передплачений газ, можуть скористатися залишком коштів.

Дата публікації: 16:44 27.08.2019
Проєкти рішень від 18 квітня 2024 року   18.04.2024
Розпорядження № 65 " Про скликання LV сесії Люботинської міської ради VIII скликання" від 17.04.2024   17.04.2024
Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення Люботинської міської ради Харківської області «Про встан   16.04.2024