Прес-реліз до Дня будівельника
Прес-реліз до Дня будівельника

Прес-реліз до Дня будівельника

11 серпня 2019 року – День будівельника.

День будівельника (Builders Day) – професійне свято, яке відзначається у другу неділю серпня в Україні. Свято було встановлено згідно з Указом Президента України "Про День будівельника" від 22 липня 1993 р. № 273/93 на підтримку ініціативи працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України.

У січні–березні 2019 р. за рахунок нового будівництва в Харківській області прийнято в експлуатацію житлових будівель загальною площею 90,2 тис.м2.

Обсяг прийнятого в експлуатацію житла у міських поселеннях становив 81,2 тис.м2, або 90% від загального обсягу, у сільській місцевості – 9,0 тис.м2 (10%). Розподіл загальної площі прийнятих в експлуатацію житлових будівель за їх видами склався таким чином: будинки одноквартирні – 16% до загального обсягу, будинки з двома та більше квартирами – 84%.

За цей період в житлових будинках було введено в експлуатацію 1304 квартири. Середній розмір однієї квартири склав 69,1 м2.

Слід відзначити, що ґалузь будівництва по Харківській області є привабливою для інвестування. У січні–березні 2019 р. у житлове будівництво було вкладено капітальних інвестицій на суму 1,1 млрд.грн (28,0% до загального обсягу капітальних інвестицій області), у нежитлові будівлі та інженерні споруди – 628,6 млн.грн (16,6%). На будівельних підприємствах станом на 1 квітня 2019 р. зосереджено 9,8 млн.дол.США прямих інвестицій, що становить 1,5% від загального обсягу інвестицій, вкладених іноземними інвесторами в економіку Харківської області.

Середньооблікова кількість штатних працівників у сфері будівництва по області в червні 2019 р. склала 16,3 тис. осіб. Середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника ґалузі становила 12,3 тис.грн.

Працівники державної статистики Харківщини щиро вітають усіх будівельників з їх професійним святом! Бажаємо вам високих досягнень у вашій діяльності, успішної реалізації проектів та благополуччя!

 

Заступник начальника                                                                               І. НАУМОВ

Переглядів: 263
Дата публікації: 16:36 07.08.2019
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Субсидії для населення
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
  
Пошук
Люботинська міська рада Харківської області >>>