Офіційний сайт Люботинської
міської ради, виконавчого комітету
Міський голова

Лазуренко Леонід Іванович

Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Субсидії для населення
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Посилання
  
Пошук
Прес-реліз до Дня будівельника
Прес-реліз до Дня будівельника

Поділитися новиною:

Прес-реліз до Дня будівельника

11 серпня 2019 року – День будівельника.

День будівельника (Builders Day) – професійне свято, яке відзначається у другу неділю серпня в Україні. Свято було встановлено згідно з Указом Президента України "Про День будівельника" від 22 липня 1993 р. № 273/93 на підтримку ініціативи працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України.

У січні–березні 2019 р. за рахунок нового будівництва в Харківській області прийнято в експлуатацію житлових будівель загальною площею 90,2 тис.м2.

Обсяг прийнятого в експлуатацію житла у міських поселеннях становив 81,2 тис.м2, або 90% від загального обсягу, у сільській місцевості – 9,0 тис.м2 (10%). Розподіл загальної площі прийнятих в експлуатацію житлових будівель за їх видами склався таким чином: будинки одноквартирні – 16% до загального обсягу, будинки з двома та більше квартирами – 84%.

За цей період в житлових будинках було введено в експлуатацію 1304 квартири. Середній розмір однієї квартири склав 69,1 м2.

Слід відзначити, що ґалузь будівництва по Харківській області є привабливою для інвестування. У січні–березні 2019 р. у житлове будівництво було вкладено капітальних інвестицій на суму 1,1 млрд.грн (28,0% до загального обсягу капітальних інвестицій області), у нежитлові будівлі та інженерні споруди – 628,6 млн.грн (16,6%). На будівельних підприємствах станом на 1 квітня 2019 р. зосереджено 9,8 млн.дол.США прямих інвестицій, що становить 1,5% від загального обсягу інвестицій, вкладених іноземними інвесторами в економіку Харківської області.

Середньооблікова кількість штатних працівників у сфері будівництва по області в червні 2019 р. склала 16,3 тис. осіб. Середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника ґалузі становила 12,3 тис.грн.

Працівники державної статистики Харківщини щиро вітають усіх будівельників з їх професійним святом! Бажаємо вам високих досягнень у вашій діяльності, успішної реалізації проектів та благополуччя!

 

Заступник начальника                                                                               І. НАУМОВ

Web-адреса: lubotin-rada.gov.ua/news/id/3173 | Переглядів: 72Дата публікації: 16:36 07.08.2019
Версія для слабо- зорих