До уваги осіб, які мають право на пільги
До уваги осіб,  які мають право на пільги

До уваги осіб, які мають право на пільги

Управління соціального захисту населення Люботинської міської ради повторно повідомляє, що Постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 року № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово - комунальних послуг у грошовій формі» затверджено Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі (далі - Порядок) , який застосовуватиметься з 1 жовтня 2019 року.

Розрахунок розміру пільги буде проводитися в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги.

Увага!    Шановні пільговики Вам необхідно

до 29 серпня 2019 року  включно  надати номер мобільного телефону до управління соціального захисту населення Люботинської міської ради за адресою місто Люботин, вул. Слобожанська, буд. 24/1, другий поверх, кімната № 4 , або повідомити за телефоном 741 01 31.

Відділ пільг та соціальних гарантій управління соціального захисту

населення Люботинської міської ради

Дата публікації: 11:04 01.08.2019