28 липня в Україні відзначається День працівників торгівлі.

З нагоди професійного свята у міського голови Леоніда Лазуренка відбувся урочистий прийом, на який були запрошені представники бізнесу.

Леонід Лазуренко, звертаючись до присутніх, зауважив, що на теперішній час торгівля й ресторанне господарство складає 50% структури малого бізнесу, що відіграє значну роль у формуванні економічного потенціалу міста. І всі учасники цього процесу чимало здійснюють для налагодження й ефективного функціонування сучасної системи торгівлі, процвітання комерційних об’єктів в умовах ринкової економіки. Так за І півріччя 2019 року у місті відкрито 2 продовольчих і 1 непродовольчий магазини, і за цей період оборот роздрібної торгівлі по місту Люботину склав 145, 6 млн. грн.
Він зазначив, що підприємці є добросовісними платниками податків, завдяки чому збільшуються надходження до міського бюджету, що дає можливість реалізовувати соціально-значимі проекти.
За вмілу й досконалу організацію бізнесу, участь у формуванні економічного потенціалу міста Люботина та з нагоди професійного свята міський голова провів процедуру нагородження підприємців.
Грамотами відзначені:
ВКП ТОВ «ДЮЗ», керівник Юрченко Сергій;
ТОВ фірма «ЛАЗУРІТ», керівник Кривоніс Яна;
ФО-П Нечипоренко Ірина;
ФО-П Дзюба Андрій;
ФО-П Юрченко В’ячеслав.
Подяками нагороджено:
ФО-П Босенко Надія;
ТОВ «АТБ-МАРКЕТ» магазин «Продукти 567»;
ТОВ «КИСЕТ».
Леонід Лазуренко побажав підприємцям мирного неба, злагоди в сім’ї, комерційного успіху та бажання і надалі працювати за принципом «бізнес для людини».
Альбом: 28 липня в Україні відзначається День працівників торгівлі.
Дата публікації: 11:51 26.07.2019