Робочий візит депутата Харківської обласної ради, директора РФ «Південна залізниця» Миколи Уманця до м. Люботина

Депутат Харківської обласної ради Микола Уманець у рамках робочої поїздки до м. Люботина разом із міським головою Леонідом Лазуренком проінспектували якість виконання робіт із облаштування подвір’я загальноосвітньої школи № 6 кольоровою сухопресованою плиткою.

Всім відомо, що школа – це другий дім, а школа починається зі шкільного подвір’я. І тому зовнішній вигляд шкільного подвір’я повинен бути естетичним і ошатним. Вподовж теплого періоду року на ньому проходять різноманітні масові заходи, і нове покриття дозволить проводити їх у комфортних умовах.
Рік тому в рамках реалізації міні-проекту обласного конкурсу «Разом в майбутнє» на території шкільного подвір’я було встановлено спортивний майданчик, що користується великою популярністю в учнів, які є постійними переможцями у міських та обласних спортивних змаганнях.
Неповторної краси й чарівності шкільному подвір’ю додають і трьохсотлітні могутні дуби, які збільшують простір для відпочинку.
Директор школи Тамара Сайко подякувала керівництву ХОДА, міському голові, міській раді за постійну увагу і підтримку та зазначила, що минулого року за рахунок бюджету міста повністю проведений капітальний ремонт даху, і школа, яка є історичною будівлею, датованою 1900 роком, поступово змінює свій вигляд, стає естетичною та привабливою.
Леонід Лазуренко підкреслив, що, дійсно, міська влада максимально робить все для того, щоб наблизити заклади освіти до стандартів і вимог нового освітнього простору – Нової української школи. Цьогоріч проведена заміна даху у ЗОШ № 4 і споруджена нова котельня; вже зараз завершуються роботи із капітального ремонту спортивної зали гімназії № 1 та розпочалося облаштування подвір’я ЗОШ № 3.
Він запевнив, що міська влада буде і надалі системно продовжувати роботи в цьому напрямку.

Радник міського голови
Л. Куденко

Альбом:
Дата публікації: 15:02 24.07.2019
Проєкт рішення "Про передачу з балансу Виконавчого комітету Люботинської міської ради FPV дронів на    24.04.2024
Проєкти рішень від 18 квітня 2024 року   18.04.2024
Розпорядження № 65 " Про скликання LV сесії Люботинської міської ради VIII скликання" від 17.04.2024   17.04.2024
Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення Люботинської міської ради Харківської області «Про встан   16.04.2024
Золочевська А. А.   12.04.2024
ЦНАП інформує: Оновили сервіси для ВПО в Дії. Оформлюйте довідку та допомогу для всієї родини   09.04.2024
Проєкти рішень від 09 квітня 2024 року   09.04.2024
Розпорядження № 60 "Про скликання LIV (позачергової) сесії Люботинської міської ради VIII скликання"   09.04.2024