Спортивна рибалка

12-13 липня 2019 року Комунальний заклад – міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Люботинської міської ради забезпечив виїзд та участь наших спортсменів у змаганнях обласної Спартакіади з масових видів спорту «Спортивна рибалка» серед районів області,

міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад (по 2 спортсмена і 1 представник). Захід відбувся в смт. Солоницівка Дергачівського району Харківської області.

Метою змагань, які проходять кожен рік, є популяризація риболовного спорту, зберігання риболовних традицій та урізноманітнення дозвілля громадян, формування свідомої потреби до культурного відпочинку в лісі та водоймищах, зміцнення психологічних та емоційних стосунків серед різних верств населення, досягнення спільних цілей, а також пропаганда здорового способу життя.

За результатами обласних змагань команда посіла восьму сходинку. Склад команди: Гайдай Ярослав, Меглій Олексій.

Дякуємо нашим чоловікам за участь в обласній Спартакіаді!

КЗ МЦФЗН «Спорт для всіх»

Люботинської міської ради

директор Ю.В. Удянський