Державна служба зайнятості інформує:

У ДЕРЖАВНІЙ СЛУЖБІ ЗАЙНЯТОСТІ ЗАПРОВАДЖЕНО ІНСТИТУТ КАР’ЄРНОГО РАДНИКА

Державною службою зайнятості з січня 2019 року впроваджено в роботу інститут кар’єрного радника, який дозволяє забезпечити індивідуальний підхід до кожного клієнта служби зайнятості, якісне надання послуг із планування кар’єри з урахуванням потреб роботодавців та можливостей шукачів роботи.

Кар’єрний радник – це співробітник центру зайнятості, який надає послуги особам, які шукають роботу, та безробітним, здійснює супровід таких осіб з метою їх якнайшвидшого працевлаштування.

Серед основних функцій кар’єрних радників є:

первинне та поглиблене профілювання осіб, які шукають роботу, та безробітних для оцінки можливості їх працевлаштування з урахуванням кваліфікацій та навичок (профілювання здійснюється шляхом анкетування безробітної особи);

складання разом із безробітною особою індивідуального плану працевлаштування або індивідуального плану надання послуг;

надання консультацій, здійснення організації активних заходів для працевлаштування клієнта шляхом аналізу потреб та можливостей осіб, які шукають роботу, та зареєстрованих безробітних щодо працевлаштування;

моніторинг та оцінювання результатів заходів.

Головним завданням кар’єрних радників є підвищення конкурентоспроможності безробітних та шукачів роботи для швидкого та якісного їх працевлаштування.

Якщо Ви залишилися без роботи або бажаєте змінити місце роботи, звертайтеся до Люботинської міської філії Харківського ОЦЗ:

м. Люботин, вул. Слобожанська, 23

тел.741-12-93, 741-16-31.