30 червня 2019 року у місті Люботин пройшов міський відкритий турнір з пляжного волейболу, присвячений Дню молоді.

Приїхали взяти участь у ньому багато команд із області, знаних майстрів цього виду спорту і на теренах України, а також молодь і спортсмени середнього віку, наші жителі міста. Непрості змагання по напрузі, де у спекотливу погоду приходиться цілий день боротися за вихід до четвірки найкращих. Всі учасники показали свій чоловічий характер і бажання перемогти, аж під вечір виявивши переможця і призерів.

За підсумками міського відкритого турніру у дуже напруженому фіналі, де команди змагалися на рівних, Кубок переможця здобула наша команда «Тарасов – Миронов» у складі: Тарасов Євген, Миронов Володимир, II місце у команди «Рибак – Пшеничніков» у складі: Рибак Володимир, Пшеничніков Дмитро, III місце посіла команда «ВМW» у складі: Хмель Юрій, Кривошликов Богдан, які у непростому поєдинку здолали команду «МіГ» у складі: Ващенко Геннадій, Мінаков Михайло, які посіли почесне для пляжного волейболу четверте місце.

Команда – переможець і команди призери отримали Кубки від Комунального закладу «Спорт для всіх» та грамоти відповідних ступенів від виконавчого комітету Люботинської міської ради, які на церемонії нагородження вручив заступник міського голови Рубан В.В., привітавши всіх учасників змагань із святом.

КЗ МЦФЗН «СПОРТ ДЛЯ ВСІХ»

ЛЮБОТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ДИРЕКТОР Ю.В. УДЯНСЬКИЙ

Альбом: 30 червня 2019 року у місті Люботин пройшов міський відкритий турнір з пляжного волейболу присвячений Дню молоді.
Дата публікації: 10:41 01.07.2019