Чарівниці на фестивалі
Чарівниці на фестивалі

Чарівниці на фестивалі

15 червня 2019 року на території Національної пам’ятки України – палацо – паркового комплексу «Шарівка», перлині Богодухівського району, відбувся ІV регіональний фестиваль майстрів народного мистецтва «Шарівський дивограй».

Люботинський аматорський ансамбль народного співу «Чарівниці» та солістка ансамблю Неманежна Антоніна прийняли участь у цьому чудовому заході, ознайомилися з самобутньою культурою цього мальовничого краю, найкращими зразками народних ремесел, народним та сучасним співом.

Люботин учасники колективу та солістка представили чотирма українськими народними піснями, такими як «Чумакова жінка», «Покохала дідуся», «Ой дьору на бадьор» та «Калинонька» і цим подарували слухачам гарний настрій та посмішки.

На фестивалі було прослухано більше 300-от номерів художньої самодіяльності за участі 40 колективів, тріо, дуетів та солістів.

Всі учасники фестивалю були нагороджені грамотами та пригощені смачною кашою. Закінчувався фестиваль концертом народних артистів України Ольгою Сумською та Віталієм Борисюком. Ця подружня пара чудово співала дуетом та кожен соло (окремо).

Виконані були улюблені пісні українських композиторів та поетів. Під час концерту утворилася справжня дискотека, люди танцювали та підспівували гостям.

Засновниками та організаторами фестивалю були Богодухівська районна державна адміністрація, Богодухівська районна рада та Шарівська селищна рада.

 

Керівник ансамблю народного співу «Чарівниці»

Еткало І. П.

 

18.06.2019 р.

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 252
Дата публікації: 09:38 19.06.2019
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Субсидії для населення
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
  
Пошук
Люботинська міська рада Харківської області >>>