Офіційний сайт Люботинської
міської ради, виконавчого комітету
Міський голова

Лазуренко Леонід Іванович

Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Субсидії для населення
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Посилання
  
Пошук
Чарівниці на фестивалі
Чарівниці на фестивалі

Поділитися новиною:

Чарівниці на фестивалі

15 червня 2019 року на території Національної пам’ятки України – палацо – паркового комплексу «Шарівка», перлині Богодухівського району, відбувся ІV регіональний фестиваль майстрів народного мистецтва «Шарівський дивограй».

Люботинський аматорський ансамбль народного співу «Чарівниці» та солістка ансамблю Неманежна Антоніна прийняли участь у цьому чудовому заході, ознайомилися з самобутньою культурою цього мальовничого краю, найкращими зразками народних ремесел, народним та сучасним співом.

Люботин учасники колективу та солістка представили чотирма українськими народними піснями, такими як «Чумакова жінка», «Покохала дідуся», «Ой дьору на бадьор» та «Калинонька» і цим подарували слухачам гарний настрій та посмішки.

На фестивалі було прослухано більше 300-от номерів художньої самодіяльності за участі 40 колективів, тріо, дуетів та солістів.

Всі учасники фестивалю були нагороджені грамотами та пригощені смачною кашою. Закінчувався фестиваль концертом народних артистів України Ольгою Сумською та Віталієм Борисюком. Ця подружня пара чудово співала дуетом та кожен соло (окремо).

Виконані були улюблені пісні українських композиторів та поетів. Під час концерту утворилася справжня дискотека, люди танцювали та підспівували гостям.

Засновниками та організаторами фестивалю були Богодухівська районна державна адміністрація, Богодухівська районна рада та Шарівська селищна рада.

 

Керівник ансамблю народного співу «Чарівниці»

Еткало І. П.

 

18.06.2019 р.

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Web-адреса: lubotin-rada.gov.ua/news/id/2908 | Переглядів: 95Дата публікації: 09:38 19.06.2019
Версія для слабо- зорих