До Дня медичного працівника

У третю неділю червня в Україні відзначається День медика.

З нагоди свята 14 червня у міському Будинку культури пройшли урочистості за участі заступників голови ХОДА Вадима Данієляна і Анатолія Бабічева, міського голови Леоніда Лазуренка, депутата обласної ради Миколи Уманця та Почесного громадянина м. Люботин Олександра Нечипоренка.
Урочистий захід відкрив заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев. Він передав медичним працівникам кошик квітів  та найщиріші слова вітання від голови обласної державної адміністрації Юлії Світличної і підкреслив, що в області інтенсивно будуються, ремонтуються майже всі заклади освіти і охорони здоров’я, закуповується багато медичного обладнання, бо соціальна і гуманітарна сфера  – в пріоритеті роботи голови ХОДА Юлії Світличної. Він підкреслив, що  пройде час, та професія лікаря, як завжди, буде на першому місці, але умови праці медичних працівників з кожним роком будуть значно кращими, ніж раніше.
Цього дня лунали найтепліші слова привітання від міського голови Леоніда Лазуренка, Вадима Данієляна,  Миколи Уманця та Олександра Нечипоренка.  Всі вони наголошували, що лікар – людина особливої професії, яка супроводжує людину з моменту народження і все її життя. І саме завдяки високому професіоналізму, особистій відповідальності, турботі і вболіванні за здоров’я кожного пацієнта сьогодні розвивається медична галузь. І дійсно, сьогодні медичні працівники заслужено користуються високим суспільним авторитетом, несучи  свою особливу місію служіння людям на благо їх здоров’я.
За дорученням голови ХОДА Юлії Світличної Анатолій Бабічев і Вадим Данієлян провели процедуру нагородження кращих медичних працівників закладів охорони здоров’я.
За вагомий внесок у розвиток медичної галузі міста Почесними грамотами голови Харківської обласної державної адміністрації нагороджено:
Чухена Олега Івановича, начальника відділу охорони здоров’я Люботинської міської ради;
Березовську Лідію Іванівну, сестру медичну процедурного кабінету поліклініки КНП «Люботинська міська лікарня».
Подяками голови  Харківської обласної державної адміністрації відзначено:
 Прокопову Юлію Сергіївну, сестру медичну процедурного кабінету хірургічного відділення КНП «Люботинська міська лікарня»;
 Приходько Миколу Петровича, лікаря-невропатолога поліклініки КНП «Люботинська міська лікарня»;
 Трипольську Маргариту Володимирівну, сестру медичну процедурного кабінету терапевтичного відділення КНП «Люботинська міська лікарня»;
Слета  Любов Володимирівну, молодшу медичну сестру неврологічного відділення КНП «Люботинська міська лікарня»;
Тижненко Інну Олексіївну, молодшу медичну сестру відділення невідкладної допомоги КНП «Люботинська міська лікарня»;
Величко Юлію Сергіївну, головну медичну сестру КНП«ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ».
Після урочистої частини шановним працівникам медичної галузі і почесним гостям неперевершені виконавці та творчі колективи міста передали музичні вітання.
Шановні медичні працівники! Ще раз прийміть найщиріші вітання із професійним святом. Нехай повага і вдячність пацієнтів додає кожному сил і здоров’я. Хай ніколи не буде розчарування у виборі вашої благородної професії! Миру і злагоди вам і вашим сім’ям!

Альбом: 2019 День медичного робітника
Дата публікації: 15:39 14.06.2019