Дитяча музична школа

ВИПУСКНИКИ-2019

Найцінніший скарб людини – це її душа. Вона народжується з першим подихом немовляти. ЇЇ первозданна чистота нагадує алмаз,до якого ще не торкалася рука ювеліра. Тому цінність душі наших дітей – в наших руках, а знаряддя - багатогранне мистецтво. Щоб перетворити цей алмаз у діамант нам дано багато можливостей. Однією із таких можливостей скористалися батьки учнів Люботинської дитячої музичної школи і привели їх у Храм Музики.

А 06 червня 2019 року десять учнів отримали Свідоцтва про початкову мистецьку освіту: акордеоністи Марченко Максим, Токарєв Денис та Ілинич Андрій, баяністка Мала Анастасія, бандуристки Полюхович Єлизавета і Найпак Катерина, гітаристи Глущенко Людмила та Гончаров Нікіта, ударники Фісак Олег і Голтвянський Олексій.

Скільки прожито за ці роки, скільки зіграно, прослухано, переосмислено. Музика має чудову властивість зробити нас кращими, чистішими, духовно багатшими. Адже справжні твори мистецтва здатні існувати століття збагачуючи при цьому духовний світ цілих поколінь, як живуть великі творіння Баха, Моцарта, Чайковського, Рахманінова.

Дорогі наші випускники! Залишайтесь такими ж щирими і добрими, творчими і щасливими, цілеспрямованими і життєрадісними, якими запам’ятали вас ваші викладачі. Хай вам у житті світить тільки мажорне сонечко, і якщо інколи пройде мінорна хмаринка, не впадайте у відчай, а ідіть вперед до своєї Мети!

Завзяття вам, впевненості, удачі і щасливої життєвої долі!

Директор ДМШ

Ю.В.Еткало