До Дня захисту дітей

Спортивне свято відбулося на стадіоні «Олімпієць» (майданчик із штучним покриттям)

01 червня  2019 року велике спортивне свято відбулося на стадіоні «Олімпієць» (майданчик із штучним покриттям) з нагоди Дня захисту дітей в Україні. Комунальний заклад «Спорт для всіх» Люботинської міської ради провів фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я», у якому взяли участь 5 сімей із дітьми віком від 8 до 10 років. Різноманітні естафети, у яких було все -  і  емоції, і спортивний азарт, прояв характеру, підтримка друзів і родичів, а також радість перемог.

За результатами фестивалю I місце, а з ним і Кубок, отримала родина Лубенських: мама – Олена Володимирівна, тато – Юрій Андрійович, дитина – Ніколь Юріївна, II місце у родини Кіян: мама – Марина Юріївна, тато – Андрій Миколайович, дитина - Яромир Андрійович, III місце посіла родина Сльотів: мама – Аліна Миколаївна, тато – Віталій Сергійович, дитина – Аріна Віталіївна. На урочистому нагородженні, на сцені Будинку культури, всі родини отримали  грамоти і подарунки, які вручив заступник міського голови Рубан В.В.

Також у День захисту дітей КЗ «Спорт для всіх» провів змагання з воркауту, де було багато вболівальників та дітей, які із задоволенням взяли участь у конкурсах по підтягуванні на перекладені, у різних вікових категоріях. А серед спортсменів у категорії «Фристайл» переміг Князєв Даніл, II місце здобув Шуба Даніл, III місце посів Мормуль Олександр.

КЗ МЦФЗН «Спорт для всіх»
Люботинської міської ради
директор Ю.В. Удянський