Концерти для учнів пришкільних таборів відпочинку

30 та 31 травня у Люботинській дитячій музичній школі відбулися концерти для дітей молодших класів пришкільних таборів відпочинку ЗОШ №4 та НВК № 2. Підготувала та провела концерти викладач музично-теоретичних дисциплін Анастасія Чернаті.

Діти познайомились з «трьома китами» музики - основними жанрами музики: піснею, танцем та маршем.  На концерті звучали фортепіано, гітара, бандура, баян, акордеон, скрипка та шумові інструменти. Крім солістів виступили і ансамблі.

Музика поліпшувала всім настрій, разом із нею юні музиканти і вдячні глядачі фантазували, мріяли, а іноді сумували. Добре, що наші дути можуть жити і розвиваються у найпрекраснішому світі – Музиці! Адже музика відкриває нам загадковий, чарівний світ вражень, почуттів.

Ми дуже сподіваємось, що наші концерт всім сподобалися і в наступному навчальному році чекатимемо маленьких люботинців ще до нас у гості.

Директор ДМШ

Ю.В.Еткало

Альбом: Концерти для учнів пришкільних таборів відпочинку
Дата публікації: 15:11 31.05.2019