Країна дитинства, країна щастя!

В бібліотеках Люботинської ЦБС відбуваються різноманітні заходи, що підкреслюють увагу до дитячих прав і до формування гармонійної особистості.

На початку літніх канікул під прапором Міжнародного дня захисту дітей,Люботинська центральна дитяча бібліотека  зустрічала  вихованців пришкільного табору «Веселка», ЗОШ № 4. Діти переглянули мультимедійну презентацію «Казкова подорож у країну права», бібліотекарі провели гру – вікторину  «Права та обов’язки». Книжкові виставки «Книжкова веселка» та « Хіт – парад сучасних книг» стали яскравим відкриттям літніх читань «Читай, пізнавай, відпочивай!»,на яких були представлені нові книги, які надійшли до бібліотеки, а виставка «Відкривай світ разом з журналом!»ознайомила з новими періодичними виданнями.І як завжди на останок - традиційний конкурс малюнка на асфальті.Висновком свята стала впевненість: якщо всі діти візьмуться за руки, можна багато чого змінити в цьому житті і на всій нашій планеті.

Директор ЦБС Алісова О.В.

Альбом: Країна дитинства, країна щастя!
Дата публікації: 14:29 31.05.2019