Боксерський турнір у місті Люботині

Дякуємо організаторам за високий рівень організації і проведення турніру, учасникам за найвищий клас майстерності, суддям за неупереджене суддівство та присутнім за підтримку.

25 – 26 травня у залі Люботинського ліцею залізничного транспорту під патронатом міського голови Леоніда Лазуренка був проведений турнір з боксу, присвячений ветеранам Другої світової війни, воїнам-ветеранам Афганістану, Дню Перемоги та пам’яті  Володимира Горбенка, доктора медичних наук, депутата Люботинської міської ради, чемпіона України, срібного призера Спартакіади школярів СРСР.
Щорічно вже поспіль тринадцяти років у травні місяці тренер Володимир Ткаченко організовує  і проводить цей турнір, участь у якому беруть боксери із м. Харкова, Сум, інших міст, усього із понад 20 спортивних клубів.
Цьогорічний тринадцятий турнір по боксу проводиться за участі головного судді змагань, судді Міжнародної категорії Ігоря Клокова. Він привітав учасників турніру із великим святом спорту, побажав яскравих перемог, корпусу суддів – чесного суддівства.
Відкрив турнір із боксу заступник міського голови Вячеслав Рубан, який від імені міського голови Леоніда Лазуренка передав найщиріші вітання, міцного здоров’я  і побажання перемогти сильнішому.
Ігор Клоков, майстер із боксу, неодноразовий чемпіон України, переможець багатьох міжнародних турнірів класу «А», майстер спорту СРСР, нагородив учасників Другої світової війни Анатолія Шевандіна та Олександра Голікова пам’ятними медалями і подарунками і подякував їм за подвиг у роки війни.
Володимир Ткаченко нагородив пам’ятними медалями і цінними подарунками воїнів-інтернаціоналістів Сергія Гриценка, Сергія Фоменка й Олексія Плажко.
За багаторічну працю, вагомий особистий внесок у розвиток боксу нагороджений міський голова Леонід Лазуренко, голова організації ветеранів України м. Люботин Сергій Котихін та керівник прес-центру РОВ м. Люботина Микола Пархоменко. За активну участь в організації турніру оргкомітетом нагороджений Почесною грамотою і пам’ятною медаллю заступник міського голови Вячеслав Рубан.
У виконанні заслуженого діяча мистецтв України та нашого земляка Олексія Еткало й ансамблю «Однополчани» пролунали для присутніх чудові пісні – «Офіцери», «Катюша» та улюблена пісня Володимира Горбенка «Белая береза».
Запрошено на боксерський турнір і одного із найсильніших боксерів України, майстра спорту СРСР, переможця Всесоюзного і Міжнародного турнірів класу «А», полковника поліції Володимира Нежевцева. Зараз він тренує юних боксерів, які є постійними цього турніру. Володимир Іванович подякував Володимиру Ткаченку за участь у спортивному турнірі.
У важкій боротьбі за вихід у фінал всі боксери показали високий клас майстерності. Бої були запеклі та видовищні. особливо високий клас підготовки продемонстрували спортсмени старшої вікової категорії.
У  фіналі відбувся 21 поєдинок.  Перше місце завоював Олександр Альбощий; другі місця серед юнаків завоювали спортсмени Роман Трипольський, Святослав Фролов. Серед дорослих – Олександр Гарбуз і Сергій Вікулов. У важкій віковій категорії перемогу здобув Володимир Малишев.
Усі спортсмени-фіналісти були нагороджені дипломами відповідного ступеню, кубками і пам’ятними сувенірами.

Микола Пархоменко – керівник прес-центру РОВ м. Люботина

Альбом: Боксерський турнір у місті Люботині
Дата публікації: 16:42 27.05.2019
Проєкт рішення "Про передачу з балансу Виконавчого комітету Люботинської міської ради FPV дронів на    24.04.2024