Привітання голови ХОДА Світличної Ю.О.

Вітаю всіх зі святом Останнього дзвоника! Усе краще – попереду!

Дорогі випускники! Шановні вчителі та батьки!

Останній шкільний день завжди дуже хвилюючий, тому що попереду – час відповідального вибору. Але це  час, коли відчувається велика надія на майбутнє.

Щиро бажаю випускникам, щоб ця надія справдилася! Сьогодні обов’язково подякуйте вашим батькам за терпіння і підтримку, вашим вчителям за енергію і досвід.

Шановні вчителі! Дякую Вам. Вашу працю важко переоцінити. Вчителі Харківщини – найкращі в Україні.

Дорогі друзі! Знайте: це тільки початок! Вірте в себе, знайдіть свій шлях, робіть те, що відкриє світові вас як особистість. Адже успіху досягають ті, хто має чітку ціль, енергію на її втілення та справді «живе» своєю справою. Вірю у вас. Вірю в майбутнє України!

Вітаю всіх зі святом Останнього дзвоника! Усе краще – попереду!

Голова обласної

державної адміністрації                                                              Ю. СВІТЛИЧНА

Дата публікації: 13:34 24.05.2019