16 травня о 12-00 на майдані Соборному - Всеукраїнська акція до Дня вишиванки

Приєднуйся! Одягни вишиванку та підтримай свою культуру!

Дорогі люботинці! Щороку у третій четвер травня Україна відзначає свято національної єдності – День вишиванки.

День вишиванки є особливим народним святом. Бо сама вишиванка прийшла до нас із глибини віків і була не тільки частиною вбрання, але й ідентифікацією українців, які жили по всьому світові.

Вишиванка, яка сьогодні у складний для держави час набула особливого символічного змісту,  була і залишається нашим духовним надбанням і символом любові до України, бо одягаючи її, ми з гордістю демонструємо, що ми – українці.

Вже декілька років поспіль у нашому місті стає доброю традицією одягати вишиванки і проводити в організаціях і установах флешмоб.

Шановні люботинці!

Запрошуємо вас 16 травня  одягнути вишиванку і о 12:00 зібратися на майдані Соборному

та долучитися до Всеукраїнської акції  до Дня вишиванки:

11:40 – збір учасників заходу

12:00 – загальноміське фото.

Альбом: 16 травня о 12-00 на майдані Соборному - Всеукраїнська акція до Дня вишиванки
Дата публікації: 10:59 13.05.2019
31.03.2024