Заходи до Дня пам’яті та примирення

та 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

День Перемоги назавжди залишиться днем нашого національного тріумфу, символом героїчного минулого, величі духу і братства народів. Стійкість, мужність і самовідданість старшого покоління на полях битв і на трудовому фронті в ім'я перемоги над фашизмом –  приклад патріотизму для нащадків.

Багатьом героям, полеглим на полях битв, не судилося побачити Велику Перемогу. Сьогодні, у річницю героїчного подвигу, немає поряд і багатьох тих хто відстояв свободу і незалежність Батьківщини.

Пам'ять про них непідвладна часу, як непідвладна часу любов до Батьківщини. Так було і буде завжди – і через десять років, і через сто, і через століття. Обов'язок нинішніх поколінь – бути гідними продовжувати справи переможців,  що врятували її і зберегли. Щороку свято 9 травня служитиме нагадуванням – немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній землі!
            В інформаційному центрі Люботинської центральної бібліотеки був проведений мультимедійний урок пам′яті «Тільки пам'ять не сивіє»,  представлені книжкові виставки «Той біль із часом не минає», «Переможної пам′яті роки».
            Щиро бажаємо  міцного здоров'я і довголіття, добра і радості, оптимізму і непохитної віри у те, що завтрашній день буде світлішим і щасливішим!

Директор ЦБС      О.В. Алісова

Дата публікації: 14:58 08.05.2019