Люботин спортивний

24 квітня 2019 року Комунальний заклад «Спорт для всіх» Люботинської міської ради у співпраці із Люботинським професійним ліцеєм залізничного транспорту (Сидоренко С.О.) провів міські спортивно – масові змагання (суддівство, нагородження) з міні – футболу на Кубок пам’яті учасника бойових дій у другій світовій війні, вчителя – викладача Захарченко В.І. Враховуючи зайнятість учнів шкіл, було прийнято рішення провести турнір серед груп ліцею у яких займаються багато люботинців. Перед початком змагань було вшановано пам’ять нашого заслуженого земляка хвилиною мовчання.

За підсумками змагань з міні – футболу перемогла команда із групи помічників машиністів електропоїздів  3/9 (капітан – люботинець Василевський Іван), II місце у збірної команди провідників пасажирських вагонів, III місце посіла команда ПМЕП – 4/9. Команда – переможець отримала Кубок від КЗ МЦФЗН «Спорт для всіх» ЛМР, а призери грамотами від директора ліцею залізничного транспорту.

26 квітня 2019 року Комунальний заклад «Спорт для всіх» Люботинської  міської ради забезпечив виїзд та участь збірної команди міста з волейболу (жінки) у фінальних змаганнях обласної Спартакіади з видів спорту серед районів області, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад (м. Харків). Цього року ми зіграли зовсім молодим складом,  за винятком трьох жінок, але якщо молодь буде наполегливо тренуватися то є надія, що рівень жіночого волейболу буде рости із року в рік завдяки заняттям дівчат у ДЮСШ (тренер Сидоренко Сергій Олександрович).
За підсумками фінальних змагань ми із другими районами, які не потрапили у четвірку зайняли 5-8 місця, тому що  вони не розігрувалися. Та все одно наші жінки і дівчата молодці, що  мали велике бажання виступати за місто і достойно боролися. Склад збірної команди: Рязанцева Тетяна, Казакова Катерина, Гук Марина, Шушунова Віолетта, Бастрюкова Любов, Темнохід Вікторія, Кулак Дар’я, Вінникова Аліна (тренер Сидоренко С.О., представник Удянський Ю.В.).
Дякуємо нашим волейболісткам, бажаємо успіхів у роботі та навчанні!