Інформація для осіб,

які мають дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу.

Управління соціального захисту населення Люботинської міської ради повідомляє, що 12 квітня 2019 року набрала чинності постанова КМУ від

27 березня 2019 року №309« Про затвердження Порядку використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу».

Для забезпечення дитини реабілітаційними заходами один із батьків дитини чи її законний представник повинен звернутися до управління соціального захисту населення з заявою про направлення дитини до реабілітаційної установи із зазначенням інформації про вибрану установу разом з копіями документів.

Перелік реабілітаційних установ, закладів охорони здоров’я, які здійснюють реабілітаційні заходи для дітей з інвалідністю внаслідок ДЦП

станом на 18.04.2019р.:

Область

Повна назва реабілітаційної установи, закладу охорони здоров’я

Адреса реабілітаційної установи, закладу охорони здоров’я

м. Київ

Державний заклад «Український медичний центр реабілітації дітей з органічнимураженнямнервовоїсистемиМіністерстваохорониздоров’яУкраїни»

04209, м. Київ,

вул. Богатирська, 30

Тел.(044)4120578

Факс. (044)4121068

e-mail:ukrmedcentr@gmail.com