Виведи бабусю в онлайн!
Виведи бабусю в онлайн!

Виведи бабусю в онлайн!

ПАТ «Харківгаз» запрошує молодь взяти участь в акції «Допоможи бабусі та отримай подарунок». Для участі в акції допоможіть своїм рідним, близьким або знайомим зареєструвати Особистий кабінет. Це можна зробити на сайті 104.ua або через мобільні додатки. Переможець отримає у подарунок PowerBank.

Для участі в акції до 20 травня 2019 року необхідно відправити повідомлення на адресу dialog@khgas.com.ua з номером особового рахунку споживача газу та датою його реєстрації, вказати свої контактні дані.

Реєстрацію Особистого кабінету можна здійснити з комп’ютера на сайті 104.ua, мобільного додатку 104 Mobile для планшету та смартфону або мобільного додатку 104 Mobile Light  для iPhone. Переможця акції буде визначено за допомогою рандомайзера.

 

«Ми сподіваємось, що молодь підтримає спільну акцію. Це займе лічені хвилини, але зробить життя їх близьких та знайомих комфортнішим. Кожен наш клієнт заслуговує на турботу і увагу рідних людей», - зазначила прес-секретар ПАТ «Харківгаз» Ольга Клименко.

 

Наразі Особистий кабінет використовує понад 150 тис. клієнтів ПАТ «Харківгаз». Іноді, людям похилого віку важко самостійно пройти етап реєстрації, щоб користуватись безліччю можливостей кабінету. Тому вони витрачають свій час на поїздки за консультаціями в газову компанію.

 

 

Переглядів: 427
Дата публікації: 11:56 25.04.2019
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Субсидії для населення
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Нові та оновлені сторінки
Посилання
  
Пошук
Люботинська міська рада Харківської області >>>