I місце в обласній Спартакіаді з футзалу

серед районів області, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад!!!

13 квітня 2019 року Комунальний заклад – міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Люботинської міської ради забезпечив виїзд  збірних команд міста Люботина для участі у фінальних  змаганнях з волейболу (чоловіки, спортивний зал Харківського обласного вищого училища фізичної культури та спорту, м. Харків) і футзалу (чоловіки, спортивний зал  Комунального закладу «Школа вищої спортивної майстерності», м. Харків)  за програмою обласної Спартакіади з видів спорту серед районів області, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад (ОТГ).
Після зональних змагань з фузалу до фіналу вийшли Двурічанський, Близнюківський, Великобурлуцький, Сахновщинський, Борівський, Шевченківський райони та Нововодолазька ОТГ і м. Люботин.
Запекла боротьба була у кожному матчі, адже у кожній команді було багато майстеровитих футзалістів і всі хотіли дійти до фіналу. Наші чоловіки проявили всі свої найкращі здібності, характер і вийшовши до півфіналу де перемогли по пенальті, а в напруженому фіналі теж зігравши у нічию, вирвали перемогу у серії пенальті. Проявив себе наш воротар відбивши  у півфіналі і фіналі удари суперників із точки.
 Склад команди м. Люботина: Бондаренко Максим, Чернов Дмитро, Кулик Олексій, Кудрик Артем, Сошніков Максим, Пірогов Дмитро (воротар), Шкуренко Олексій, Кулак Олег, Пащенко Артем (тренер), Удянський Ю.В. (представник команди).
Вітаємо наших футзалістів з перемогою, бажаємо успіхів у роботі і навчанні та нових перемог!

Волейбольна збірна теж достойно виступала на змаганнях, та не змогла пробитися до четвірки кращих. Неповний склад команди, де два наші чоловіки  не поїхали по різним причинам  в той день, безумовно сказалося на результаті. У підсумку команда розділила місця з п’ятого по восьме. Маємо надію на покращення результатів у наступних обласних турнірах. Склад волейбольної збірної: Приходько Владислав, Хмель Єгор, Мащенко Андрій, Мелешко Олексій, Торохтій Олександр, Ковтун Артем, Підченко Сергій (тренер).
КЗ МЦФЗН «Спорт для всіх»
Люботинської міської ради
директор Ю.В. Удянський
Альбом: I місце в обласній Спартакіаді з футзалу