Інформація

про проведення засідання конкурсної комісії по відбору підприємств, що надають житлово-комунальні послуги.

01 квітня 2019 року було проведено засідання конкурсної комісії по відбору підприємств, що надають житлово-комунальні послуги.
До участі у конкурсі були допущені 3 підприємства:
Водопровідно-каналізаційне комунальне управління Люботинської міської ради;
Люботинське комунальне житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство Люботинської міської ради Харківської області.
Конкурсні пропозиції та установчі документи були надані у повному обсязі.
Конкурсною комісією було розглянуті надані тарифи і пропозиції.
Враховуючи досвід роботи та кваліфікацію працівників на ринку надання послуг було прийнято рішення визначити переможців конкурсу по відбору підприємств надавачів житлово-комунальних послуг, а саме:
з утримання житлових будинків і прибудинкових територій житлового фонду міської ради – Люботинське комунальне житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство Люботинської міської ради Харківської області;
з утримання об’єктів благоустрою міста - Виробниче управління комунального господарства Люботинської міської ради Харківської області;
з утримання об’єктів водопостачання та водовідведення - Водопровідно-каналізаційне комунальне управління Люботинської міської ради.
 Відповідні рішення були оформлені протоколами комісії №№ 1,2,3 від 01 квітня 2019 року.
На підставі протоколів засідання конкурсної комісії 01.04.2019 р. та прийнятого рішення виконкому у встановленому порядку буде укладено договори на надання послуг, а саме:
на утримання об’єктів благоустрою міста – з Виробничим управлінням комунального господарства Люботинської міської ради Харківської області;
на утримання будинків і споруд та прибудинкових територій комунальної власності територіальної громади міста Люботин – з Люботинським комунальним житловим ремонтно-експлуатаційним підприємством Люботинської міської ради Харківської області;
на утримання об’єктів водопостачання та водовідведення комунальної власності територіальної громади міста Люботин – з Водопровідно-каналізаційним комунальним управлінням Люботинської міської ради.
Дата публікації: 15:08 10.04.2019