«Найкращий читач 2019 »

05 квітня у Люботинській ЦДБ пройшов ІІ тур Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «КНИГОМАНІЯ 2019»

І знову у мандри запрошують книги...

В далекі часи, в дивовижні країни.

Відкриються вам таємниці великі,

Знайдете ви справді безцінні перлини.

05 квітня у Люботинській ЦДБ  пройшов  ІІ тур Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «КНИГОМАНІЯ 2019», який традиційно проходить навесні.  У цікаві та пізнавальні мандри по книжковому морю відправилися учні 7-х  класів, переможці І туру конкурсу, який проходив у шкільних бібліотеках та бібліотеках – філіях.  Юні мандрівники розповідали про свої улюблені книги, які взяли з собою у подорож.

У світ фантастичних пригод запрошували :  Орлов М. учень  НВК №2, учениця ЗОШ №5 – Перекрест Д, Карпук О., Дерій Т. - учень  школи «Ангстрем», Вишневецька К.  учениця  ЗОШ №6.

На ІІІ обласному турі Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Найкращий читач України – 2019», який відбудеться у Харківській обласній бібліотеці для дітей, наше місто будуть представляти: Орлов Михаїл та Дерій Тимофій.

Бажаємо їм успіхів, творчого натхнення і чекаємо з перемогою!

Директор ЦБС    О.В. Алісова

Альбом: «Найкращий читач 2019 »
Дата публікації: 08:31 06.04.2019