28 березня 2019 року у міському Будинку культури пройшов відбірковий тур міського дитячого фестивалю-конкурсу «Люботинські джерела» у номінації «Хореографія». Це перший міський захід, який був проведений у відновленому приміщенні Будинку культури після офіційного відкриття. Символічно, що перший захід був саме дитячий, бо вони - майбутнє нашого міста і саме для дітей у ньому відбуваються такі чудові перетворення.
До оргкомітету фестивалю було подано 38 заявок на участь від хореографічних колективів:
Зразкового художного колективу сучасної хореографії «Монреаль» - Кокалко С.П. та Черкашина Н.І.
Зразкового колективу сучасного танцю «I believe» БДЮТ - Іщенко О.В.
Колективу спортивно-бального тацю «Енергія» БДЮТ – Русакова О.А.
Колективу східного танцю «Джумана» - Коновал О.М.
Танцювального колективу «AZaRT» - Осіпова О.В.
Студії «Стиль» колективи «Bright stars» та «Sunrise»- Петрашенко В.О.
Спортивного клубу «Апельсин» - Босенко Т.М.
Колектив «Meglio di tutti» - Олійник Н.О.
Загальна кількість учасників 214 дітей.
За підсумками відбору учасники здобули такі результати:
№ |
Назва колективу |
Назва твору |
П.І.Б. керівника та заклад |
Підсумковий результат |
Вікова категорія «Дебют» до 6 років включно |
||||
1 |
Зразковий художній колектив сучасної хореографії «Монреаль» |
Естрадний танок «По барабану» |
Кокалко С.П. Черкашина Н.І. БДЮТ |
І місце |
2 |
Зразковий колектив сучасного танцю «I believe» |
Танок «Оладки для улюбленої бабусі»
|
Іщенко О.В. БДЮТ |
ІІ місце |
3 |
Колектив «Bright stars» |
Танок «Солнышко» |
Петрашенко В.О., студія «Стиль»
|
ІІІ місце |
Вікова категорія «Молодша» від 7 до 9 років включно |
||||
1 |
Зразковий колектив сучасного танцю «I believe» |
Танок «Вербова дощечка» |
Іщенко О.В. БДЮТ |
І місце |
|
Танцювальний колектив «AZaRT» |
Танок «Малявка» |
Осіпова О.В. |
І місце |
2 |
Зразковий художній колектив сучасної хореографії «Монреаль» |
Стилізація «Вареники» |
Кокалко С.П. Черкашина Н.І. БДЮТ |
ІІ місце |
3 |
Зразковий художній колектив сучасної хореографії «Монреаль» |
Естрадний танок «Проделки домовят»
|
Кокалко С.П. Черкашина Н.І. БДЮТ |
ІІІ місце |
Вікова категорія «Середня» від 10 до 14 років включно |
||||
1 |
Колективу спортивно-бального тацю «Енергія» |
Танок «Пристрасне танго» |
Русакова О.А. БДЮТ |
І місце |
2 |
Зразковий колектив сучасного танцю «I believe» |
Танок «Сила вогню» |
Іщенко О.В. БДЮТ |
ІІ місце |
|
Зразковий художній колектив сучасної хореографії «Монреаль» |
Естрадний танок «Краля» |
Кокалко С.П. Черкашина Н.І. БДЮТ |
ІІ місце |
3 |
Тараненко Марія, Коновал Луїза та Полєтаєва Юлія |
Танець «Диско-барабани» |
Коновал О.М. Колектив «Джумана» |
ІІІ місце |
4 |
Колектив «Meglio di tutti» |
Танок «ПолюбЭ» |
Олійник Н.О. |
ІІІ місце |
Вікова категорія «Старша» з 15 до 18 років включно |
||||
1 |
Зразковий художній колектив сучасної хореографії «Монреаль» |
«Шліх додому» |
Кокалко С.П. Черкашина Н.І., БДЮТ |
І місце |
Гран - при |
||||
1 |
Зразковий колектив сучасного танцю «I believe» |
Танок «Древо моя сила» |
Іщенко О.В. БДЮТ |
Гран –при |
Дякуємо учасників та керівників за високий рівень підготовки конкурсних номерів, новий та яскравий репертуар. Нагородження переможців відбудеться під час гала-концерту, що буде проводитися 01 червня 2019 року.
Оргкомітет