Привітання з Днем робітників житлово-комунального господарства та сфери побутового обслуговування населення

Сфера послуг – одна з найважливіших складових, від якої залежить і загальний соціальний настрій суспільства.

Шановні працівники й ветерани житлово-комунального господарства
та сфери побутового обслуговування населення!

Незважаючи на всі негаразди сьогодення, ви , своєю щоденною кропіткою  працею забезпечуєте місто водою та теплом, підтримуєте безперебійну роботу інженерних комунікацій, каналізаційного та шляхового господарства, проводите  ремонт житла, благоустрій та озеленення вулиць, надаєте послуги, пов'язані з ремонтом і виготовленням виробів,  послуги громадського харчування,  послуги перукарень,тощо.
      Існування цих та інших простих благ  стали для нас  настільки звичними, що ми навіть не  замислюємось, якою важкою працею вони забезпечуються . Від їх якості залежить  наш настрій, наше самопочуття, наш добробут.
    Сфера послуг – одна з найважливіших складових,  від якої  залежить і  загальний соціальний настрій суспільства.
Тож, шановні представники галузі , прийміть найщиріші вітання з професійним святом!
Бажаю усім міцного здоров'я, добра, благополуччя, затишних осель, мирного неба над головою, позитивних і доброзичливих споживачів.
    Нехай слова вдячності від людей щоденно зігрівають вашу душу!

міський голова     Л.Лазуренко
Дата публікації: 12:41 15.03.2019