Турнір з тенісу настільного серед шкільних збірних команд дівчат присвячений святу 8-е Березня

05 березня 2019 року Комунальний заклад «Спорт для всіх» у співпраці з відділом освіти і відділом у справах молоді та спорту Люботинської міської ради провели турнір з тенісу настільного серед шкільних збірних команд дівчат присвячений святу 8-е Березня, який відбувся у спортивному залі НВК №2. Від кожної школи брали участь по дві дівчини, а підсумкові результати визначалися за сумою показників першої і другої ракетки.

Точилася непроста боротьба, де у багатьох поєдинках прийшлося грати додаткові партії. За підсумками командних змагань з тенісу настільного перемогла команда ЗОШ №3 у складі: Лебедєва Анна, Поддубна Діана, II місце у команди ЗОШ №5, у складі: Жупанас Маргарита, Карпук Альона, III місце посіла команда НВК №2 у складі: Бутенко Анастасія, Бутенко Кристина. Переможцям змагань вручений Кубок та індивідуальні грамоти, а призерам індивідуальні грамоти відповідних ступенів від КЗ «Спорт для всіх», а також командні грамоти від відділу освіти Люботинської міської ради.

Вітаємо всіх дівчат загальноосвітніх закладів, їх мам і бабусь та жінок - вчителів із Міжнародним святом 8-е Березня!

КЗ МЦФЗН «Спорт для всіх»

Люботинської міської ради

директор Ю.В. Удянський