Гендерно орієнтоване бюджетування для розвитку громад
Гендерно орієнтоване бюджетування для розвитку громад

Гендерно орієнтоване бюджетування для розвитку громад

Міністерство соціальної політики України, як спеціально уповноважений центральний орган виконавчої влади з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків зацікавлено в ефективному впровадженні проекту „Ґендерно орієнтоване бюджетування в Україні (ҐОБ), який впроваджується в Україні з 2015 року за підтримки Шведської агенції SIDA.

Гендерне бюджетування – це той інструмент, який дозволяє підвищити економічну ефективність видатків бюджету через врахування різних потреб різних соціально-демографічних груп жінок та чоловіків.

Застосування цього інструменту підвищує якість послуг для населення, оскільки орієнтується на їх споживача. Тому Мінсоцполітики було ініційовано проходження он-лайн навчань розпорядниками бюджетних коштів усіх рівнів щодо використання інструменту ґендерного бюджетування.

Курс „Ґендерно орієнтоване бюджетування для розвитку громад уже пройшли 750 слухачів, 183 – стали власниками сертифікатів про успішне проходження курсу. Навчання тривають.

Курс «Ґендерно орієнтоване бюджетування для розвитку громад», підготовано в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що впроваджує Асоціація міст України та проект “Ґендерне бюджетування в Україні” (ГОБ), що фінансується Швецією.  Курс збагачений практичним досвідом та матеріалами програм «ООН Жінки» та Національного демократичного інституту міжнародних відносин (NDI), що працює в межах програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Курс розміщено на освітній платформі Prometheus  за посиланням: https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:AMU+GOB101+2018_T3/about .

 

                                                       Відділ з питань праці та зайнятості населення УСЗН

Переглядів: 214
Дата публікації: 14:58 27.02.2019
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Субсидії для населення
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
  
Пошук
Люботинська міська рада Харківської області >>>