ID-картка обов’язкова вимога для реєстрації участі в ЗНО

Щодо оформлення ID-картки

Відповідно до вимог чинного законодавства, кожен учень якому виповнилося 14 років для участі в ЗНО повинен мати паспорт громадянина України.

Для оформлення ID-картки, не пізніше ніж через місяць після досягнення 14 років, школяру необхідно особисто звернутися до територіального підрозділу Державної міграційної служби України або уповноваженого Центру надання адміністративних послуг за місцем реєстрації та подати наступні документи:

- свідоцтво про народження;

- паспорт громадянина України одного з батьків;

- довідку про реєстрацію місця проживання;

- довідку про присвоєння реєстраційного номеру облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків (ідентифікаційний код) або повідомлення про відмову від його прийняття.

Біометричний документ  для таких громадян оформлюється безкоштовно та видається не пізніше ніж через 20 робочих днів з дня подання документів та оформлення заяви-анкети для його отримання. Особам, які не досягли 18-річного віку паспорт оформляється на  чотири роки.

Керівництво ГУДМС України в Харківській області бажає успіхів всім школярам у складанні іспитів зовнішнього незалежного оцінювання!

Дата публікації: 11:04 21.02.2019