УВАГА! Відключення електроенергії 18, 19, 20 лютого!

від 15.02.2019 р.

В зв’язку з ремонтними роботами 18.02.2019 р. з 9.00 до 17.00 буде припинено подачу електроенергії по вул. Ворошилова, вул. Транспортній, вул. Травневій, тупику Травневому.

В зв’язку з ремонтними роботами 18.02.2019 р. з 12.00 до 14.00 буде припинено подачу електроенергії по вул. Ціолковського, вул. Будівельній, вул. Слобожанській, пров. Бабаївському, вул. Громова, вул. Шкільній, вул. Слюсарній, пров. Слюсарному, пров. Воєнному, вул. Шмідта, вул. та пров. Громова, в-ду Текстильному, вул. Воєнній, в-ду Воєнному, пров. Залізничному, пров. та в-ду Шмідта, вул. та в-ду Грибоєдова, вул. Мюдівській, вул. Веселій, пров. В. Косенка, пров. Сормовському, вул. Лікарняній, пров. Лікарняному, пров. Санітарному, в-ду Деповському, вул. Деповській, вул. Ушакова, вул. Кільцевій, пров. Шкільному, вул. Театральній, в-ду Театральному, пров. Джерелянському, в-ду Слобожанському, вул. Робочій, вул. 8 Березня, вул. Озерянській, вул. Кооперативній, вул. Злагоди, вул. та в-д Мар’янівський, пров. Гагаріна, пров. Р. Тичинського, в-ду Калиновому, вул. Джерелянській, вул. Гастелло, пров. Старошкільному, в-ду Каховському, в-ду Депутатському, вул. Некрасова, вул. та в-ду Р. Тичинського, вул. Ветеринарній, в-ду Жилкопівському, вул. Зеленій, вул. Слєпньова, вул. Шевченка, вул. Травневій, в-ду Райдужному, вул. та в-ду Каманіна, вул. Польовій, вул. та в-ду Підгірному, вул. Московській, вул. Першотравневій, вул. Селищній, вул. Колодяжній, вул. Водянській, в-ду Мюдівському, вул. Веселкова, в-ду Борисівському, вул. Новобаварській, вул. Санжарівській, вул. П. Куліша, вул. Г. Хоткевича, вул. Партизанській, в-ду Сергіївському, вул. Водянській, вул. В. Данилевського, пров. В. Данилевського, вул. Будянській, пров. Будянському, вул. Коротичанській, вул. Созівській, вул. Ударній, вул. Ювілейній, вул. та пров. 50 років Перемоги, в-ду Безлюдівському, вул. Північній, вул. та в-ду  О. Довженка,  пров. Созівському, вул. Вільхівській, вул. Затишній, вул. Старомосковській, вул. Ключовій, пров. Ключовому, вул. М. Вербицького, пров. М. Вербицького, вул. Веселій, вул. Селищній, в-ду Селищному, в-ду Клубному, вул. Річковій, пров. Річковому, пров. та в-ду Бузковому, в-ду Тургенєва, вул. Підгірній, вул. Водянській, вул. Клавдії Шульженко, вул. та пров. Б. Хмельницького, вул. Дружби, пров. Льговському, пров. Мюдівському, пров. Веселому, вул. Мюдівській, в-ду Мюдівському, , пров. Водопровідному, вул. та в-ду Кірова, вул. Новодорожній, вул. Тургенєва, вул. Репіна, вул. Гранта, вул. Леся Курбаса, вул. Партизанській, пров. Партизанському, вул. Сковороди, вул. Харківській, вул. Лесі Українки, пров. Лісному, пров. Глибокому, вул. Східній, пров. та в-ду Східному, в-ду Уражайному, пров. Харківському, вул. Мічуріна, вул. Історична, вул. Ломоносова, вул. Трудовій, вул К. Скрябіна, вул. та пров. Горького, вул. Козацькій, пров. Козацькому, вул. та пров. Маяковського, вул. та пров. В. Стуса, в-ду Соборному, вул. Магістральна, вул. Вербна, вул. Вільшанській, пров. Вільшанському, вул. Дібровій, вул. Виноградній, вул. Сучасній, вул. Слобідській, вул. Целіноградській, вул. Полтавський Шлях, в-ду Кобзаря, пров. А. Глущенка, пров. Артельному.

В зв’язку з ремонтними роботами 19.02.2019 р. з 9.00 до 17.00 буде припинено подачу електроенергії по вул. Луговій та пров. Луговому, вул. Лиманській, вул. Злагоди 131-139.

В зв’язку з ремонтними роботами 20.02.2019 р. з 9.00 до 17.00 буде припинено подачу електроенергії по вул. та в-ду Каманіна, вул. Польовій, вул. Підгірній, в-ду Підгірному, вул. Московській, вул. Першотравневій, вул. Московській, вул. Селищній, вул. Колодяжній, вул. Водянській, в-ду Мюдівському, вул. Комінтерна, в-ду Борисівському, вул. Новобаварській, вул. Чапаєва, вул. Котлова, вул. Воровського, вул. Комінтерна, вул. Партизанській, в-ду Сергіївському, вул. Ленінградській, пров. Ленінградському, вул. Будянській, вул. Коротичанській, вул. Созівській, вул. ударній, вул. Ювійлейній, вул. та пров. 50 років Перемоги, вул. Західній, вул. та в-ду Блюхера, вул. Созівській, пров. Созівському, вул. Будянській, вул. Вільхівській, вул. Затишній, вул. Старомосковській.

Люботинське районне відділення енергозбуту ПАТ «Харківобленерго»
 (Телефон для довідок: 742-23-72 ).

Дата публікації: 15:35 15.02.2019