Звіт про проведену роботу
Звіт  про  проведену  роботу

Звіт про проведену роботу

Люботинським КЖРЕП ЛМРХО з 04.02.2019 року по 08.02.2019 року з обслуговування житлових будинків:

1.Вивезено побутове сміття: вул. Ціолковського,1-7, вул. Світла,7,11,14,вул. Дмитрівська,51,53, вул. Гвардії генерала Гавенко Л.А.,49 , вул. Слобожанська,28, вул. Слобожанська,4, вул. Деповська,45,52,54,58,58А,вул. Злагоди,9,вул. Деповська,25/7,в-д. Р.Тичинського,1,2б, вул. Локомотивна,1В,1Г,1Е,1Д, 1Ж,2 - по договору  з  ВУКГ ЛМРХО.

2.Проведено  обстеження  та очистку від снігу працівниками підприємства житлових будинків по вул. Гвардії генерала Гавенко Л.А.,10а,вул. Ціолковського,1(1під.-кв.8) з приводу протікання покрівлі на звернення мешканців (кв.13).

3.Проведено обстеження представниками  підприємства  внутрішньо будинкової мережі водопостачання житлового будинку по вул. Ціолковського,5 з питання  виявлення причин відсутності тиску в мережі водопостачання по квартирам 1-2 поверхів на звернення мешканців (кв.13).

4.Проведено  обстеження  представниками  підприємства  внутрішньо будинкової мережі водопостачання житлового  будинку  по  вул.Ціолковського,7(підвал)  з  приводу  ремонту внутрішньо будинкової  мережі на звернення мешканців (кв.11).

5.Виконано відкачку грунтових вод з підвального приміщення гуртожитку по вул. Слобожанська,28.

6.Проводиться  робота  з  боржниками  за послуги по утриманню  житлових будинків та врученням повідомлень-попереджень.

7.Виконано  поточні  роботи  по  заявкам  мешканців:

- виконано  заміну  ламп місць загального користування  по  житловим  будинкам: вул. Ціолковського,8 (2під.), вул.Світла 11( 2під.вулиця,3під.2пов.), вул.Дмитрівська 53(1 під.2 пов.2під.2пов.);

Начальник  Люботинського  КЖРЕП ЛМРХО                                                                          П.О.Ткаченко

Дата публікації: 13:48 08.02.2019