22, 24 січня 2019 року Комунальний заклад «Спорт для всіх» провів змагання з волейболу
 22, 24 січня 2019 року Комунальний заклад «Спорт для всіх»  провів змагання з волейболу

Розпочався спортивний Новий рік у якому по Календарному плану спортивно – масових і фізкультурно – оздоровчих заходів багато місцевих , обласних та Всеукраїнських змагань де будуть брати участь наші діточки, юнаки і дівчата, дорослі та ветерани спорту, люди похилого віку, як на рівні професійних видів спорту так і масових видів.

Маємо всі підстави, що буде ще більше перемог у цьому році ніж у минулому. Пройшли шкільні канікули і діти із новими силами взялися за вивчення предметів та із великим бажанням хочуть взяти участь у нових турнірах по багатьом видам спорту. Разом із відділом молоді та спорту, відділом освіти, КЗ «Спорт для всіх» Люботинської міської ради, громадськими організаціями, ветеранами, депутатським корпусом зробимо все можливе, щоб фізкультура і спорт були на провідних місцях у місті.

Розпочався спортивний рік вечірніми заняттями по волейболу та футзалу серед різновікових груп здоров’я населення у спортивному залі ліцею та турнірами з шахів серед дітей у шахово – шашковому клубі та серед дорослих, де ми привітали наших ветеранів з Новим роком.

22, 24 січня 2019 року Комунальний заклад «Спорт для всіх»  провів змагання з волейболу у залі Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту. У рамках фізкультурно – оздоровчих заходів було вперше проведено турнір серед різновікових груп здоров’я населення «Спортивна зима – 2019» (ветерани, жінки, дорослі, юнаки) та учнями  ліцею залізничного транспорту, які готуються взяти участь у обласних змаганнях серед учбових закладів. Дружня атмосфера та азарт перемогти створювали позитивну атмосферу спортивного свята.

А через день міський центр провів шкільні змагання з волейболу серед юнаків «Спортивна зима-2019». Хлопці у напружених поєдинках показали свої найкращі чоловічі якості і уміння боротися і підтримувати друг друга. Перемогу у турнірі, а з нею і Кубок здобула команда ЗОШ №3 (кращий гравець Лазебний Артем), II місце у команди Гімназії №1 (кращий гравець Нестеренко Вячеслав), III місце посіла команда НВК №2 (кращий гравець Кольцов Максим). Після закінчення турніру за взаємним договором були зіграні контрольні поєдинки між командами - призерами та збірною командою ліцею залізничного транспорту.

Всіх вітаємо з початком нового спортивного року, зичимо здоров’я, успіхів у навчанні, роботі, досягнень  у спорті та здорового способу життя!

КЗ МЦФЗН «Спорт для всіх»

Люботинської міської ради

Директор Ю.В. Удянський

Альбом:
Дата публікації: 15:14 25.01.2019
Проєкти рішень від 18 квітня 2024 року   18.04.2024
Розпорядження № 65 " Про скликання LV сесії Люботинської міської ради VIII скликання" від 17.04.2024   17.04.2024
Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення Люботинської міської ради Харківської області «Про встан   16.04.2024
Золочевська А. А.   12.04.2024
ЦНАП інформує: Оновили сервіси для ВПО в Дії. Оформлюйте довідку та допомогу для всієї родини   09.04.2024
Проєкти рішень від 09 квітня 2024 року   09.04.2024
Розпорядження № 60 "Про скликання LIV (позачергової) сесії Люботинської міської ради VIII скликання"   09.04.2024